Wpis z mikrobloga

Ej mirki kolejny przypał w moim życiu :D

Okazuje się że studenci prawa z Białegostoku robią se imprezke. No spoko, co mnie to interesuje.
Otóż pisze dzisiaj do mojego #rozowypasek czytelniczka i mówi że wow fajnie że bierze w tym udział. (?!)

A no sie okazało że SAMORZĄD STUDENTÓW #!$%@? PRAWA. Skopiował zdjęcie z bloga dziewczyny i #!$%@?ł je na wejściówki. Bez pytania ani nic. Spodziewałbym się tego po loszkach z socjologii albo innej pedagogiki czy resocjalizacji.
#przypal #prawo #studbaza
Crux - Ej mirki kolejny przypał w moim życiu :D

Okazuje się że studenci prawa z Bi...

źródło: comment_U9enHKuubiXffONhBMYti29BjzvwCwPe.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@witam_w_wygrywie: dokładnie, chce żeby zmienili wejściówki. Najbardziej śmieszy mnie to że to studenci prawa zrobili. źli praktycznie już nie jesteśmy wcale, bo śmieszność sytuacji jest zbyt duża.
  • Odpowiedz
@Crux: jezeli na powaznie chcesz to pierwszy lepszy radca prawny Ci to wygra i koszty poniosą oni. Plus dwie sprawy - wykorzystali to zdjecie komercyjnie wiec bez ceregieli dziewczyna moze wiecej dochodzic. I, jezeli dobrze widze, to na indeksie jej jej nazwisko niezamazane? Lol*2. Poważnie, spokojnie mozesz skoczyc do prawnika. I moze sie nie bawcie w sądy tylko załatwcie to ugodą.

edit: widze, ze chodzi ci tylko o to, zeby
  • Odpowiedz
@szymon_jude: do prawnika już napisaliśmy. I tak, tam są jej dane

Małe aktualizacja. Marta (czyli #rozowypasek) napisała do nich i kazała usunąć, tłumacząc, że to ona jest na tych zdjęciach, że wizerunek, że jej dane i że zdjęcie wzięte z jej bloga. Odpisali, że usunęli, po czym dodali, że zdjęcia nie wzięli z jej bloga.


No i niby napisali, że wejsciowki będą usunięte. #rozowypasek
  • Odpowiedz
@kuhwa: Kejs się rozkręcił bo żądają usunięcia posta o aferce z jej FanPage'a bo niby oczernienie. Tyle że nie ma takiego określenia prawnego jak oczernienie. Zniesławienie nie pasuje bo prawda jest pokazada dowodami, znieważenie odpada bo nikt nikogo nie obrażał. Po za tym taki nakaz może wydać jedynie sąd, np. na czas trwania sprawy.

Ci prawnicy tam jacyś #!$%@?. Jutro wrzuce może na wykopalisko.
  • Odpowiedz
@Crux: Jak graja w taki sposob to graj na ich zasadach. Dales im szanse zalatwic sprawe na spokojnie, a oni do ciebie z morda ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Crux: jestem ciekawy, jak długo jeszcze plebs będzie myślał, że student prawa to określenie, które oznacza cokolwiek więcej niż "#!$%@? się cały rok, a potem uczę się kodeksów na pamięć"

aha, i u mnie w samorządzie to były zawsze największe lesery i nieuki, więc w ogóle mnie to nie dziwi.
  • Odpowiedz