Wpis z mikrobloga

Na tinderze poznałem fajną dziewczynę. 2 lata młodsza, względnie ogarnięta, z wyglądu 7/10 charakter tak samo. Wydaje mi się że dobrze się dogadujemy. Spotkaliśmy się 2 razy na piwo, po każdym spotkaniu mówiła że jej sie podobało (sama z siebie, nie pytałem o to). Wczoraj przez przypadek wyszło, że ma chłopaka i to od sierpnia. WTF? Nie ogarniam, po co laski mają tindera skoro mają faceta i są zajęta? O.o Dodatkowo dlaczego umawia sie ze mną w dodatku na piwo mając faceta? I teraz pytanie do was mireczki. Dać sobie spokój z nią, czy atakować dalej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozowepaski #tinder #zwiazki
  • 113
@RyanPL: Dzięki. Właśnie mam podobny problem. Z tym, ze nie używam Tindera, a innych - mam np gg, miałam też badoo, które z nazwy nie są portalami randkowymi. Nigdzie też nie ukrywałam, że jestem w zwiazku. Z badoo zrezygnowałam, bo się nie dało wytrzymać podejścia, że skoro tam jestem, to szukam romansu czy nowego zwiazku.

Istnieje oczekiwanie, ze skoro kobieta jest zajęta, to przestanie rozmawiać z innymi mężczyznami, zamknie się w
@asique: ale jednak myśle, że przykro by ci było, jeśli twój facet siedziałby na portalach randkowych, poznawał nowe 'kolezanki' i umawiał się z nimi. Co innego wychodze na maisto ze starymi znajomymi, a co innego poznawanie cały czas kogos nowego..