Wpis z mikrobloga

Na tinderze poznałem fajną dziewczynę. 2 lata młodsza, względnie ogarnięta, z wyglądu 7/10 charakter tak samo. Wydaje mi się że dobrze się dogadujemy. Spotkaliśmy się 2 razy na piwo, po każdym spotkaniu mówiła że jej sie podobało (sama z siebie, nie pytałem o to). Wczoraj przez przypadek wyszło, że ma chłopaka i to od sierpnia. WTF? Nie ogarniam, po co laski mają tindera skoro mają faceta i są zajęta? O.o Dodatkowo dlaczego umawia sie ze mną w dodatku na piwo mając faceta? I teraz pytanie do was mireczki. Dać sobie spokój z nią, czy atakować dalej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozowepaski #tinder #zwiazki
  • 113
  • Odpowiedz
@parathormon: Jest powiedzenie, że nie ma takiego wagonu co się go nie da odczepić. Ale jak nie jesteś #!$%@? bez godności i rozumu człowieka to powinieneś raczej dać sobie spokój.
Poza tym nawet jakbyś ja odbił, to skąd pewność czy Ci nie dowalałaby takich krzywych akcji? No chyba, że tylko o seksy Ci chodzi, to jakby inna para kaloszy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
Dodatkowo dlaczego umawia sie ze mną w dodatku na piwo mając faceta?


...jak to leciało z tą małpą i gałęzią mirki??( ͡° ͜ʖ ͡°)
Możesz atakować aczkolwiek jak tak się zachowuje wobec swojego chłopaka to na dłuższą mete jednak mnie ona nie przekonuje.
  • Odpowiedz
@parathormon: nie wiadomo czy chce "strugać" jakiś inny/nowy związek bo aktualny na wykończeniu czy może zwyczajnie potrzebuje kogoś kto jej od czasu do czasu "komin" przeczyści. Swoją drogą tez nie ogarniam takich sytuacji byc - związku+bocznica (tinder)
  • Odpowiedz
@parathormon odpuść moja mnie zdradzila i uwierz mi nie chcesz czuć kiedyś tego co ja gdy sie dowiedzialem. a tak poza tym to zobacz jaką krzywde robisz temu drugiemu facetowi. Na twoim miejscu to bym mu nawet powiedział.
  • Odpowiedz
@Colek: No właśnie tego się troche obawiam, że przy mnie też takie akcje by #!$%@?ła. Ten jej facet albo o niczym nie wie, albo jest mega frajerem (opcjonalnie jedno i drugie).
@ha_112: W sumie mógłbym tylko ją przeruchać od czasu do czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz