Wpis z mikrobloga

Na tinderze poznałem fajną dziewczynę. 2 lata młodsza, względnie ogarnięta, z wyglądu 7/10 charakter tak samo. Wydaje mi się że dobrze się dogadujemy. Spotkaliśmy się 2 razy na piwo, po każdym spotkaniu mówiła że jej sie podobało (sama z siebie, nie pytałem o to). Wczoraj przez przypadek wyszło, że ma chłopaka i to od sierpnia. WTF? Nie ogarniam, po co laski mają tindera skoro mają faceta i są zajęta? O.o Dodatkowo dlaczego umawia sie ze mną w dodatku na piwo mając faceta? I teraz pytanie do was mireczki. Dać sobie spokój z nią, czy atakować dalej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozowepaski #tinder #zwiazki
  • 113
@parathormon: Co ja czytam. Dziewczyna mająca chłopaka nie może spotykać się z żadnym innym facetem. A poznawanie nowych ludzi płci przeciwnej to już w ogóle największe przestępstwo za które skazywana jest na "karny anal". Za dużo internetu, za mało życia.
Może jej chłopak ufa jej na tyle, że wie o wszystkim i nie ma nic przeciwko temu, że spotyka się z innymi ziomkami? Może blefuje z chłopakiem, chcąc się chronić przed
@RyanPL: Spotkanie się z facetem na piwo to żaden grzech, ale w tej sytuacji oczywiste są zamiary 99% ziomków na tinderze. Nie miałbym nic przeciwko, gdyby moja dziewczyna spotykała się z kolegami na piwo, ale poznawanie nowych gości 1vs1, kiedy oczekiwania drugiej strony są powszechnie znane to nie żadna szarada i jest to dla mnie głupie.
@Trzyszcz: Skoro używa tindera, czyli apki typowo dla singli, nastawionej na randkowanie to chyba normalne że powinna być wolna. Trzeba być mega #!$%@? żeby być zajętym, siedzieć na tinderze i spotykać się z obcymi facetami poznanymi tam? no chyba że jakaś tempa dzida szuka tam atencji czy przegrywa który zostanie jej przyjacielem do wypłakania sie w razie czego.
@parathormon: Możesz brać dalej ale tylko na zasadzie FWB albo po prostu ukarać za niewierność. Kandydatka na związek to to nie jest. One to mają we krwi jak raz zaczną to nigdy nie skończą.
@HetmanPolnyKoronny: Do szukania partnerów, właśnie. Może, tak jak napisałem na górze, jej związek się wali? Albo blefuje?
@parathormon: Skoro jest taka straszna i tępa, a do tego robi z Ciebie przegrywa, to po co pytasz tutaj o zdanie, skoro sam sobie odpowiadasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RyanPL: jak się wali to co? Ma chłopaka, ale rzuci go jak znajdzie kogoś lepszego, a jak nie, to z nim zostanie? Dla mnie wciąż chora sytuacja, albo ma chłopaka, albo już nie, nie pakował bym się w żadne poważniejsze relacje z taką dziewczyną.
@parathormon: jakby to była moja laska to chciałbym żebyś mi powiedział, i nic bym do Ciebie nie miał - ba nawet byś mi wyświadczył przysługę. Później bym sobie porozmawiał z panną, wyjaśnił czemu szuka bolców w aplikacjach skoro jest ze mną, jakby próbowała tłumaczyć typową patologiczną #logikarozowychpaskow to bym rzucił #!$%@? i byś mógł sobie wziąć ochłapy. No, ale to ja, tamten Sebix może być bardziej ograniczony ( ͡° ͜
@parathormon: Albo szuka przelotnego seksu, albo jest jej źle z obecnym chłopakiem i szuka innego. Jednak nie chcę z niego rezygnować póki nie znajdzie kogoś w zamian. Więc zrób wywiad i ruchaj, albo staraj się, aby została Twoją dziewczyną ;)