Wpis z mikrobloga

Wykopowe #pokazmorde mogłoby służyć jako studium tego, jak laski maskują, że są brzydkie. Typowe zagrania:
1. Prześwietlanie zdjęcia ryja - twarz to jasna plama, więc nie wydać niedostatków urody i cery, można tak sobie zmniejszyć nos, usunąć zmarszczki, syfy i parę innych rzeczy. Jeśli laska wrzuca prześwietlone zdjęcia twarzy, możesz być na 90% pewny, że jest max 5/10.
2. Czoło do przodu, uniesienie brwi, broda do szyi, wykrzywienie ust w uśmiechu - czoło, jeśli wysokie, przycina się, oczy wydają się większe, usta nawet małe i wąskie, nagle są spoko, nos już tak nie przeszkadza, bo patrzysz na oczy, policzki ładnie uwypuklają się przy uśmiechu prawie każdej. Twarz jest serduszkowata. Takie zdjęcia czasem robią sobie też ładne dziewczyny, ale najbardziej rozmiłowane są w nich prawdziwe brzydule.
Mam nadzieję, że pomogłam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zawsze wasza,
Lucka
#niewiemjaktootagowac
  • 45
@lucyferia: jest jeszcze kilka:
-zdjęcia jedynie twarzy jak gruba albo inne wady ciała,
-zdjęcia jedynie ciała (nawet zgrabnego) jak brzydka
-zbliżenie na dekolt a reszta ciała jakby z tyłu (nie wiem jak to napisać) - fajne cycki albo push up/obcisła sukienka, nie widać czy grubsza, zazwyczaj nie widać twarzy
-zdjęcia odwróconej plecami, zgrabne ciało i włosy przesłaniające ponad połowę sylwetki (zgadnijcie kto ( ͡° ͜ʖ ͡°))

ogólnie