Wpis z mikrobloga

@Wojtas087: oj tam jako wykopowy informatyk (ile tam teraz jest 20k PLN miesiecznie?) powinienes miec #!$%@?, niech Twoj #rozowypasek nawet lepi garnki skoro lubi;) A tak na serio to niby masz troche racji ze po socjologii to tylko McD ale sam rowniez konczylem humanistyczny kierunek i radze sobie calkiem dobrze, wiec moze jest grono kobiet, ktore rowniez oganiaja.
  • Odpowiedz
@Wojtas087: NIE MA takiego kierunku jak "FILOLOGIA". Są bardzo różne filologie. Po większości akurat bardzo łatwo znaleźć pracę, nieraz dobrze płatną. To po pierwsze. Po drugie filologia nie jest kierunkiem humanistycznym, tylko filologicznym właśnie. Nie masz nawet pojęcia o czym piszesz.
  • Odpowiedz
@Wojtas087: ja natomiast jestem w odwrotnej sytuacji, bo narzeczona jest na lekarskim z ambicjami na ginekologa lub anestezjologa, czyli jedna z najlepiej płatnych specjalizacji, i teraz jestem pod presją jako student fizyki, by się na tyle dobrze gdzieś zakręcić, by to ona nie miała mnie za pasożyta ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@majas: zanim zrobi ta specjalizacje to będzie jeździła pomagać żulom w smietnikach i przyjmować na izbie przyjęć panie które wsadziły sobie dziwne przedmioty w narządy różne. Masz dużo czasu, coś wymyslisz, może Nobla dostaniesz
  • Odpowiedz