Wpis z mikrobloga

@Wojtas087: ojej, bo każdy, powtarzam każdy kto poszedł na humanistyczny kierunek to zjeb bez perspektyw ( ͡° ͜ʖ ͡°) nikt, absolutnie nikt nie idzie na takie kierunki z zainteresowania. Wszyscy na polibudę, nawet jeśli nie mają ku temu zdolności.

  • Odpowiedz
@Wojtas087: taki ch*j z zainteresowania, moja eks Karyna miała w ciul parcie na Angielski ale się nie dostała i poszła na socjo gówno. Oczywiście po tym roboty ni kuta więc robi za sekretarkę, pewnie podobnie jak reszta koleżanek bo sorry ale w polsce nie mamy fabryk dla socjologów. No ale oczywiście potem strugała chojraczkę że nie nie że to dobry kierunek i można po nim wiele rzeczy robić.. No właśnie
  • Odpowiedz
Szczerze gratuluję! Ale powiedz mi uczciwie jak wygląda statystyka wśród ludzi który wybitnie są tam z czapy czy też jak to mówią " z zainteresowania" :P Ile osób pracuje w "zawodzie"
  • Odpowiedz
@sradam: Dużo ludzi idzie teraz na socjologię, bo prowadzi się tam specjalizację "zarządzanie zasobami ludzkimi" i ci ludzie w większości w HR pracują. Ciężko mi mówić o takich statystykach, bo jestem na zaocznych, na prywatnej uczelni, więc raczej nie ma tam ludzi z przypadku i zainteresowania.
@Wojtas087: W moim przypadku miałem bardzo dużo szczęścia ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tak jak napisałem socjologia to nie
  • Odpowiedz
@matti05: No wiesz kolego ty się uczysz zaocznie a wśród nich są ludzie którzy jednak nie mają (w większości..) wyboru i muszą pracować. Ale na dziennych to jest masakra, same "studenty" których życie polega na łażeniu na imprezy i pier*oleniu o szopenie całymi tygodniami, za robotę to się nie wezmą bo przecież "uczą się dziennie" ale latać nocami i za matki chajsy balować to już mają siły :D Wiem bo
  • Odpowiedz