Wpis z mikrobloga

@desrt: http://www.aliexpress.com/item/Wholesale-4-Band-Car-Mini-GPS-tracker-GT02A-Google-link-real-time-tracking-Free-Shipping/2044751093.html ( ͡° ͜ʖ ͡°) Generalnie, nie ma najmniejszych problemów żeby obsługiwać go SMS'ami, czyli tracker odpowie nam na SMS linkiem do map Google ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@wezsepigulke: odnośnie zagłuszaczy, to to czy się uda pozbyć sygnału GPS i GSM zależy jedynie od jego mocy (zagłuszacza), ja tracker mam w środku, także nie miałby problemu, nie chciało mi się kopać
@wezsepigulke: wiesz, zawsze można liczyć, że potencjalny kradziej nie będzie miał czegoś takiego, albo profilaktycznie zrobić jakiś przełącznik do gniazda zapalniczki (no zawsze może bezpośrednio z akumulatora, ale czy ma na to czas...), z resztą, sądzę że takie ukradzione chodliwe auto dość szybko trafia do jakiegoś zbrojonego kontenera gdzie zagłuszacz nie jest potrzebny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@desrt: znasz się na elektronice i mechanice? też zależy jak bardzo skomplikowane auto masz, ale zawsze najskuteczniejsze zabezpieczenie, to to wymyślone samemu ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam w głowie kilka patentów, które pewnie w przyszłym aucie zrealizuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) wspomnę tylko o klasycznym już odcięciu zapłonu kontaktronem i aktywowanie go magnesem, choć przy aucie z komputerem pokładowym pewnie na nie wiele