Wpis z mikrobloga

@espectsorka: Wiem, że to są rajstopy, pisałem prześmiewczo. Domyślam się, że Ci się podobają, w innym wypadku pewnie byś ich nie kupiła i tym bardziej byś się nimi nie chwaliła. Zamiast wypisywać oczywistości może napiszesz w jakim celu je kupiłaś? Żeby wyglądać jak klaun? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@espectsorka: No to skoro #niebieskipasek ma fetysze na punkcie kotów to ok, wasza sprawa co robicie w sypialni. Myślalem, że odważysz się w tym paradować na ulicy. Lepsze to od rajtuzów w furry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Naprawdę nie ma w Twoim świecie niczego pomiędzy klaunami, a szaraczkami? Smutny musi być to świat ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@espectsorka: Oceniasz osobowość ludzi po ubiorze? Na przykład Mark Zuckerberg chodzi np. zawsze w jeansach i szarej koszulce, ot zwykły szaraczek niegodny Twojej uwagi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@silverm: każdy w jakiś sposób zwraca uwagę na wygląd ty też bo się do rajstop przyczepiłeś :P po prostu lubie ludzi wyglądających oryginalnie, ciekawią mnie, ciekawi mnie co myślą, dlaczego się ubierają tak a nie inaczej itp.
  • Odpowiedz
@CegielniaPL: Naucz się czytać ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem, że mi przeszkadza LOL. Wyraziłem swoje zdanie, że są gówniane i zapytałem jaki cel mają spełniać. Nie wiedziałem, że mirko według Ciebie to kółko wzajemnej adoracji i że można wyrażać swoje zdanie na dany temat, ale tylko gdy to zdanie jest pozytywne xDDDD
  • Odpowiedz