Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #rozowepaski #ukraina #sadstory #informatyka #pdf #doc #word #wojna #coolstory

Ukrainki są przeurocze. Pomożesz takiej przekonwertować PDF do Worda (swoją drogą polecam Onlineocr.net, najlepiej przekonwertowało z wszystkich dostępnych online) , to już nie odczepisz się od niej, a to przyniesie Ci ciasto, a to zaprosi na herbatkę. Nie wiem, skąd tyle negatywnych opinii o dziewczynach ze wschodu. Na prawdę są ciepłe, rodzinne, tradycjonalistyczne i bezpretensjonalne.

Jednak przy herbatce trochę smutłem. Pytam dziewczyny skąd pochodzi, mówi, że z Doniecka. Odpowiadam, że teraz tam jest bardzo niebezpiecznie i pewnie nie wracała na święta itd. A ona, że tak, nie wracała, nie ma już do czego, jej dom rodzinny został zrównany z ziemią ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 59
  • Odpowiedz
@Serghio: tez poznalam Ukrainke. Zapytala mnie jak dojechac do jednej przychodni, bo ona nie zna Warszawy i jezdzi tu sie leczyc tylko. Zaproponowala mi podwozke do domu, wymienilysmy sie numerami w razie gdyby miala jakies problemy w Warszawie lub ew. Chcialaby przewodnika. :D mila babeczka. Zaufalam, bo w moim wieku i wgl taka malutka moich gabarytow hehe
  • Odpowiedz
@co_ja_tu_robie: wiązać taką sznurem w piwnicy? ;p
@Serghio: znam kogoś kto miał, a i w mediach pełno było takich historii. Z jednej strony Ukrainki to takie ładniejsze Polki (nie ważne jaki facet, ważne że zagraniczny), a z drugiej blisko im do Rosjanek (niby takie rodzinne, w rzeczywistości zimne i wyrachowane; jak się z nią ożenisz lub zaciążysz to zedrze z ciebie ostatni grosz).
  • Odpowiedz
@Sancho_Pansa: O właśnie. Ten "tradycjonalizm" który podoba się autorowi wcale nie jest taki fajny...

Ciepło, rodzinność i bezpretensjonalizm musi być odpowiednio zabarwiony otwartością i nowoczesnością, bo można się ostro przejechać i dostać typową wiejską babę co słodka tylko do ślubu jest.
  • Odpowiedz
@Sancho_Pansa: @graf_zero: Zgoda, ale nie ma co wrzucać wszystkich do jednego worka ( w sumie sam to zrobiłem, w pierwszym poście), akurat znam jeszcze kilka innych dziewczyn, ze wschodu, łącznie z takimi, które codziennie odwiedzają inny klub w Rynku, bądź też takimi nowobogackimi łażącymi ze złotymi urządzeniami Apple, one są różne.
Nie szukam wśród wschodnich dziewczyn nikogo, ale chciałem zwrócić uwagę tylko na jedną rzecz, że nawet jeśli
  • Odpowiedz