Wpis z mikrobloga

#gorzkiezale #ameryka

Jak ja nie trawie tych wszystkich amerykańskich tok szoł, gwiazdy typu Conan OBrien, to już całkowicie.. albo Ellen talk show.. i te ich style ubioru, na eleganckiego śmiesznego luzaka.. nie wiem czemu tak mnie irytują, ale kojarzą mi się z takimi gwiazdami na mirko typu kamc lub powocenia, co to może i kiedyś byli śmieszni, ale tylko kiedyś i to też nie zawsze, bo raz im się udało raz nie.. a teraz już nie mają pomysłu na życie, więc ich jedyne żarty to są "xD", "chyba ty", "OK", i ludzie plusują/oglądają bo przecież to są śmieszki i trzeba, bo każdy plusuje..
crosfire - #gorzkiezale #ameryka

Jak ja nie trawie tych wszystkich amerykańskich t...

źródło: comment_CBSzBZZqXwabn3J43YpoHInKRAnN2YGb.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RomeYY: odnosiłem się do samej rozmowy z gościem, a program o którym wspomniałem wcześniej też mam wrażenie, że odbiega formułą od innych amerykańskich.
  • Odpowiedz
@sznycel: Wszystko dobre się kończy:/ Parks and Rec też ostatni sezon się zaczął.
@crosfire: A te wszystkie Conany(chociaż on to jeszcze ma jakąś osobowość) i Fallony(totalna kupa) są bardziej oskryptowane od pierwszego CoD-a. Pre-interviews, wyciąganie tylko tych tematów o których można rozmawiać z gościem, ta sztuczna grzeczność, ułożnenie. I to mi w nich nigdy nie pasowało.
  • Odpowiedz
@crosfire: Zarty Conana, jego styl bycia, sa tak do cna amerykanskie, ze jezeli nie wladasz tym jezykiem idealnie i nie orientujesz sie w amerykanskich nastrojach spolecznych, popkulturze, polityce, to wiekszosci zartow nie zrozumiesz, albo nie beda cie smieszyc az tak bardzo.

Ich programy to taki sposob na przetrawienie otaczajacej rzeczywistosci z usmiechem na ustach. Najpierw pare zartow o nowych informacjach na swiecie, podsumowanych zartem, zeby sie nie denerwowac, potem jaki
  • Odpowiedz
@crosfire: ja lubię Jimmiego Kimmela, Davida Letrermana, Conan ujdzie, Fallon może być, za Ellen raczej nie przepadam. Jesli cos takiego w Usa sie sprzedaje to nie wiem gdzie widzisz problem. Ten program nie jest nawet skierowany do Ciebie i przez przypadek na niego nie wpadniesz, więc nie musisz go oglądać i bóldupić. na pewno lepsi sa oni niż nasze polskie Wojewódzkie.
  • Odpowiedz
@skj_: co za hipokryzja, nie muszę bóldupić, a sam to robisz, że o tym piszę ;) tak samo ja mogę powiedzieć "nie kierowałem tekstu do Ciebie, nie czytaj go" co za sens? mam wrażenie, że nie przeczytałeś tekstu do końca, a już na pewno rozmowy jaka się toczy wyżej
  • Odpowiedz
@crosfire: ja nie bółdupię tylko odpowiadam na Twój wpis, który jest zrobiony po to, żeby tylko do czegoś się przysrać. Nazywanie mnie hipokrytą to chyba przesada.

To nie jest tak, że płacisz abonament i w zamian włączając TV na ekranie widzisz Conana i inne osoby, które mają głupie żarty. Spotykasz się z tym na YT, żeby to zobaczyć musisz wejść w film i go obejrzeć. 0 przypadku.

PS. tak, dyskusji
  • Odpowiedz
@skj_: mówisz mi, że nie mam komentować tego co mi się nie podoba, a sam komentujesz wpis z którym sie nie zgadzasz, wiec to hipokryzja, oczywiscie nie mam nic przeciwko odpowiadaniu na wpis bo przeciez wlasnie do tego on jest, jest zaproszeniem do rozmowy na ten temat i wyrażeniem mojej opini.. gdzie widzisz problem? Pozatym skomentowałem konkretne zachowanie i skonfrontowałem je z celebrytami mirkowymi.. rozumiesz?

A i podsunąłeś mi pomysł
  • Odpowiedz
@crosfire: odpowiadam na post autora (Ciebie), z którym się nie zgadzam. Jeśli nie podoba CI się formuła programu to możesz napisać o tym w komentarzu na YT albo w emailu do producentów (autorów).

Zacytuję:

mirko używam w wiekszości przypadków do poruszania problemów, które mnie
  • Odpowiedz