Wpis z mikrobloga

#gorzkiezale #ameryka

Jak ja nie trawie tych wszystkich amerykańskich tok szoł, gwiazdy typu Conan OBrien, to już całkowicie.. albo Ellen talk show.. i te ich style ubioru, na eleganckiego śmiesznego luzaka.. nie wiem czemu tak mnie irytują, ale kojarzą mi się z takimi gwiazdami na mirko typu kamc lub powocenia, co to może i kiedyś byli śmieszni, ale tylko kiedyś i to też nie zawsze, bo raz im się udało raz nie.. a teraz już nie mają pomysłu na życie, więc ich jedyne żarty to są "xD", "chyba ty", "OK", i ludzie plusują/oglądają bo przecież to są śmieszki i trzeba, bo każdy plusuje..
Pobierz crosfire - #gorzkiezale #ameryka

Jak ja nie trawie tych wszystkich amerykańskich t...
źródło: comment_CBSzBZZqXwabn3J43YpoHInKRAnN2YGb.jpg
  • 35
@crosfire: Chciałbym w takim razie usłyszeć, co sądzisz o polskiej telewizji. Nie jestem jakimś zatwardziałym fanem amerykańskiej rozrywki, ale zdarza mi się od czasu do czasu coś obejrzeć i naprawdę byłbym zadowolony, gdybym miał możliwość zobaczyć coś równie zabawnego i KREATYWNEGO (słowo klucz) na TVNie czy innym Polsacie. Tam to dopiero jest żenada i pseudo heheszki.
@pilarenko: nie oglądam tv właśnie z tego powodu, a te amerykańskie gówno wypływa na powierzchnie yt, dlatego mam styczność

@PonuryWonsz: Twoje założenie jest mylne,
spokojnie oglądam bez napisów i wszystko rozumiem, ale kompletnie nie zrozumiałeś w czym jest mój problem, chodzi o głupie reakcje na takie zachowania w którym rzuci tylko jedno słowo i jest cisza przez chwile, nie jest to śmieszne, nikt by nie zareagował śmiechem, ale i tak
@crosfire: Nie rozumiem, naprawdę wylewasz falę hejtu i chce ci się pisać post na mirko, na którym może 5% ludzi ogląda takie programy ( w tym ja)?

Dziwne :D To tak jakbym się żalił na maltańską komunikację miejską na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale pomijając, to właśnie te talk showy są ZA JE BI STE w porównaniu do naszego gówna. Porównaj Conana do Wojewódzkiego, który skacze
@Nuuk: już ktoś wyżej napisał, że jestem dziwny ^^
mirko używam w wiekszości przypadków do poruszania problemów, które mnie otaczają i do konstruktywnej rozmowy na ten temat, a nie tylko do śmieszkowania, a to ile procent ludzi tu się wypowie to już nie jest najważniejsze, ważne jest np to że ktoś tu próbuje mnie przekonać, że jednak Ci ludzie się do czegoś nadają ;)

@PonuryWonsz: to co podałes teraz jest
to co podałes teraz jest ok, da się tego słuchać, bo prowadza jakąś rozmowe, a nie tylko rzucają spojrzenia i czekają, aż ludzie zaczną się śmiać w obawie by ktoś nie pomyślał, że nie załapali żartu ;)


@crosfire: Po pierwsze - tam dowcipy podczas monologów często są kiepskie i oni sobie zdają z tego sprawę. Oni robią 5 programów tygodniowo niemal przez cały rok - ciężko mieć zawsze świeży content. Standupowcy