Wpis z mikrobloga

@Kelemele: zajebista oszczednosc jak tankujesz na zapas 10 czy 15 l bo okazja. Przy normalnym tankowaniu mozesz miec 5 zl oszczednosci przy tankowaniu 30 l. Zaraz zaczna z butlami na zapas przyjezdzac, bo okazja. Te janusze i te usmieszek hehe ale gaz tani, ale oszczedzam he he Przewali te 5 zl oszczednosci na piwo czy fajki. Super oszczednosc #!$%@?.
@kiszczak:
@garindaan: "Przewali te 5 zl oszczednosci na piwo czy fajki. Super oszczednosc #!$%@?."
Na tym polega oszczędzanie, że jak zaoszczędzisz na jednym, to masz na coś innego.

Nie zauważyłeś, jakie bezsensowne brednie wypisujesz?
Nie jestem glupi dla twojej informacji i tankuje za 4.39 Pb 98. Problemu z tym nie mam i tak teraz o 1 zl taniej jezdze. Oszczedzac to spbie mozna odmawiajac fajek czy piwska albo ograniczajac inne wydarki. Tankowanie gazu bo 20 groszy taniej i okazja to cebula nie oszczednosc. Taki janusz i tak przewali w glupi sposob ta kase.
@garindaan: Z gazem jest tak, że najlepiej zawsze lać do pełna bo wtedy łatwo można ocenić kiedy następne tankowanie.

I dlatego wiele osób ładuje zawsze do pełna, a nie dlatego że jest teraz taniej...
@garindaan: to jest 8zł róznicy na baku, powiedzmy, że miesięcznie spala 3 baki to mamy 24zł. Stówka w 4 miesiące. Nie tak źle jak na tak małą zmianę. Chyba, że ktoś jedzie przez całe miasto żeby zatankować taniej, wtedy faktycznie januszowato się robi.
@garindaan: Jak to tankowanie tańsze o nawet grosz na litrze jest oszczędnością. Jeśli mam do przejechania x kilometrów na y litrów paliwa, to chyba oczywiste, że tańsze tankowanie to oszczędność.
Teraz Ty wychodzisz na janusza pana życia- mnie tam panie kilka złoty różnicy nie robi, niech biedaki tankują.
@garindaan: jakieś źródło co do tego, że się nie powinno? Pierwsze słyszę o czymś takim.
I "januszom" wypominasz, że się spuszczają nad tym, że oszczędzają a Ty sam masz ogromny ból dupy, jak to tak można przyjechać zatankować taniej?! Aż się przypomina historyjka o sebie w civicu i gościa z zagazowaną a8 ;)
@kiszczak: jeszcze raz pisze oszczednosc bys mial jakbys tankowal 1000 l a nie 15 czy 20 l za jednym razen. Do tego paliwo za 4,5 zl. Nie gaz z roznica ok. 20 gr. Gdzie tankujesz srednio 20-30 l. Policz czy dla 5 zl oplaca sie nadrabiac drogi czy czasu dla tak znikomego grosza? Jak tak potraficie wyliczac to kupujcie rzeczy tylko na promocjach i discount'ach.
@garindaan: A kto mówi, żeby nadrabiać drogi? Nie naciągaj rzeczywistości, by pasowała do Twojej teorii. Dziennie robię minimum 100km. Jest to minimum 10 litrów gazu dziennie. Czyli minimum 2zł oszczędności dziennie. W skali miesiąca to ponad 60zł. Za to mogę dodatkowo zabrać Syna do kina/lunaparku/zoo czy gdziekolwiek chcę. Jeden dzień w miesiącu więcej rozrywek dla dziecka. Za to niby nic nieznaczące 20gr na litrze. Rozumiesz?
@garindaan: a mnie #!$%@?ą "benzyna masterrace". Ohoho, gaz do kuchenek i zapalniczek, auto to tylko na benzynę! Jestem hardcorowy fan motoryzacji, będę się toczył swoim 100konnym 1.6, w zawieszeniu chińskie części, bo kasy brakło, ale przynajmniej jeżdżę na benzynie, a nie jak podludź na gazie!
@garindaan: Ja też jeszcze raz coś napiszę- nawet jak wydam 1 grosz mniej to już będzie oszczędność. Takie są obiektywne fakty. Twoja subiektywna ocena czy to oszczędność warta zachodu nie ma tu nic do rzeczy. Lubisz zaglądać innym do portfela?
nie musze dziadowac i nie spuszczam sie nad 20 groszami roznicy skoro i tak typ jezdzi o 1 czy 2 zl taniej. z tego co czytalem powinno byc 80 % butli.


@garindaan: a jak nabijasz butlę to zawór sam odbija przy tych 80%...

Do twojego bólu dupy pasują słowa tej piosenki

Umysł biedaka zawsze będzie biedny,
jak zobaczy pieniądz wyda mu się zbędny