Wpis z mikrobloga

OK, no to lecim..

Cover dla Galaxy Tab 3 7.0 - bez zarzutów, standardowo napisy lekko krzywo, ale ma działać, a nie wyglądać.

50 Glue Sticks - naboje do pistoletu do gorącego kleju, $2

Glue Gun - mizeria, będę próbował robił refund za badziewne wykonanie. Poszukam lepszego, nawet $2 dam. Nie testowany jeszcze. foto

Chomik - rewelka, nic dodać nic ująć! $1

Mysz - niestety popsuła się już po kilkudziesięciu minutach.. Przyciski działają, ale laser już nie.. $1

Burger press - nie testowana, nie wiem czy będę robił nadziewane burgery, ale wpadłem na pomysł, że na tatara się nada - fajne wyżłobienie na żółtko :D $2

Toothpaste Dispenser - nie polecam.. Pomijając fakt, że jestem chyba za głupi aby to w ogóle uruchomić aby działało (brak instrukcji) to z obejrzanych filmików wnioskuję, że nakłada za dużo pasty - sam używam elektrycznej szczoteczki i jak gościu na filmiku włożył taką to mu pasta pociekła po całości.. $1

Tripod - działa bez zarzutów, polecam jeśli ktoś osobiście znajduje zastosowanie dla ustabilizowania telefonu do nagrywania filmików przykładowo $1

Drewniane pudełeczko - fajna zagadka/skrytka. Duże i fajnie się prezentuje (brak tracking number, dostałem refund, a pudełeczko przyszło)

Phone holder - niestety nie jest w stanie utrzymać mojego telefonu 115 g.. A zapowiadało się tak fajnie :( No, ale może przyssawka lepiej się szyby będzie trzymała, myślałem, że sobie będę mógł przyssać do biurka.. $1

Spinki do mankietów i krawata - prosty wzór, prezentuje się bardzo ładnie $1

Słuchawki - nie polecam.. są strasznie lekkie, jakość odtwarzanej muzyki nie powala. Ale w bardzo fajnym pudełeczku + kilka zapasowych par gumek $1

USB hub - fajny bajer, póki co działa, ale ma bardzo krótki kabel (osobiście będę musiał skorzystać z przedłużki usb) i jest niesamowicie lekki.. Próba podłączenia lampki usb skutkuje przewracaniem huba, chyba, że odpowiednio wygnę lampkę i zrównoważę obciążenie na każdej ze stron ;) Jeśli ktoś potrzebuje mieć sporo rzeczy podpiętych to polecam. Jakość wykonania również z kategorii "to-nie-badziew" $1

headset - słuchawki BT do biegania. Leżą bardzo fajnie, jakość oczywiście nie powala, ale to nie jest w tym najważniejsze tylko brak latających kabli $1

10x stylus - działa, fajnie lekkie piórko, porozdawałem już prawie wszystkie. Polecam. $1

Lampka USB - polecam, bardzo jasne światło, zobaczymy jak długo wytrzyma. $1

6x USB organizer - małe przydatne gówienko do organizacji jakichkolwiek kabli, które muszą leżeć np. na biurku ale są podłączone niżej i spadają $1

Słuchawki POLECAM! Re-wel-ka! Jakość bardzo dobra, wykonanie również, w zestawie woreczek, klips, zestaw gumek. Zapłaciłem $2, ale będę starał się zbić do jednego dolara i zamówię jeszcze 1 lub 2 (mam takiego pecha do słuchawek, że średnio co pół roku/rok przestają działać). Z minusów to niestety wejście jack - dość sztywne, trochę się boję, że trzymając tel. w spodniach prędzej czy później uszkodzę kabel..

Zegarek po prawej - bardzo fajny, duży. dwa pokrętła są fake'owe, niestety jedno dość szybko odpadło $1 foto. Spróbuję skleić, ale oczywiście pójdzie ticket o refund. Pasek dość sztywny.

Poziomica laserowa - polecam, działa, poziomuje. Laser na razie działał bez zarzutów. Przyda się. $2

LED RGB - nie testowałem $1. Niestety nie zabrałem ze sobą, a tutaj mam zasilacz od konsoli i móglbym przetestować.. Miejsca w torbie nie miałem.

Kontroler do LEDów jw. $1

Zegarek po lewej - dość mała tarcza, nie podszedł mi. Trzy pozostałe mini tarcze oczywiście fake, nie ruszają się. $0 (brak tracking number + minął czas przesyłki, ale końcem końców dotarł)

Rubik's Twist - fajan kosteczka, dla osób, które się interesują łamigłówkami :) $1

Waga kuchenna - działa bez zarzutów, można brać. $1

Micro SD Kingston 8GB - 2GB :( $1

Kostka decyzyjna do picia - miało być 6, przyszła 1, będę prosił o refund $1, nie mam linka pod reką

Adapter - wtyczki UK US AU To EU każde do każdego $1. polecam, działa

Jenga - za późno wyczytałem wymiary, wersja dla dzieci.. Ale wygląda na trudniejszą niż normalna, będziemy testowali $2

Kamienie do whisky działają, polecam $2

#pokazzakupy
#wish @dees-odsok @Angel_of_death @Logmach @kakusi1809 @ogie @dam_gab
Arxel - OK, no to lecim..

Cover dla Galaxy Tab 3 7.0 - bez zarzutów, standardowo n...

źródło: comment_kuTrWzt1e9yXUWIvZE4nPrwVwgayS8Dr.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz