Wpis z mikrobloga

#przegryw #tfwnogf #oswiadczenie #rozowepaski #feels #friendzone
#wygryw

Jeśli nie możecie poradzić sobie ze znalezieniem różowego dzisiaj odmiennie od innych tutoriali jak znaleźć różowego, będzie Jak zmienić przegryw w wygryw.

Istnieje wiele odmian przyczyn i skutków przegrywu. Nieśmiałość, nieufność, Piwnica, Komputer uroda, Quasimodo/10 etc.

Zadajcie sobie jedno zajebiście ważne pytanie. Po co chcecie mieć Dziewczynę??? Dla #swag #lans chęci posiadania, bo tak wypada, bo się starzeję, bo nie chce jechać na ręcznym, #feels emocji , wydawania hajsu, posiadania dzieci.... Owszem te uczucia są bardzo ważne ale również nie najważniejsze. "Jeśli chcesz uszczęśliwić bliską ci osobę, musisz umieć uszczęśliwić siebie" Popatrzmy na typowego #sebix który chce wyrwać Kupuje sobie zdezelowane A4 TDI albo E46 .... Jak odwrócić przegryw???? Samodoskonalenie się ciągła poprawa chęć i Nauka...Zamiast rwać karynę możesz hajs na disko czy nowego GTXa przeznaczyć na wyjazd na tor... Potem akcja gdy sebix nie może swoją audicą dogonić marnego clijo w gazie pokazuje że aż micha się cieszy... Rozwój swojego hobby Owszem ktoś może powiedzieć "Komputer to moje hobby" Wracając do wcześniejszych tutoriali Czytanie książek, bieganie 15km i wrzucanie na endomondo zrobienie trasy 70 kilosów na rowerze gdy twoi znajomi nie mogą zrobić podjazdu a ty zwiększasz kadencję...Uwierzcie przekraczanie własnych granic pozwala zaakceptować samego siebie... Nawet pewne odmiany pracoholizmu (nie darmoholizmu ). Mówisz sobie Ja jestem lepszy od takiego sebixa co ma karynę ... i Taka postawa procentuje. Samorozwój powoduje że lepiej akceptujemy siebie i innych Rywalizacje budziła w nas te emocje i odruchy które powodują że pokazujemy wszystko co najlepsze i najgorsze... I kwestia Jeśli jesteś lepszy od innych i twoja samoocena 10/10 to wtedy akceptacja powoduje że feelsy nie są takie mocne a ty czujesz się wartościowy ... Teraz tak spotykasz się 3 lata z różowym, inwestujesz w nią w #!$%@? floty i nagle panna ci mówi spadaj na drzewo powoduje przegryw.... Poprawa własnych wad ograniczeń, umiejętności nie powoduje że ktoś ci powie że jesteś przegrywem... a jeśli nawet to jest to oznaka zazdrości zawiści polactwa i cebulactwa ponieważ ty będziesz zarabiał #15kola a Sebix który będzie utrzymywał Karynę i owoc ich wpadki w bejcy będzie robił za #najnizszakrajowa....

Gdy Friendzone mnie zfriendzonował kupiłem sobie motocykl i zamiast w różowego inwestowałem w wiedzę (kursy językowe, Siłka treningi ) Jednak najważniejsze jest podejście i trening mentalny gdy twoje ja odblokowuje jakiś nowy performance Czułem się jak #!$%@? król życia gdy schodziłem z czasami o kilka dziesiątych i gdy na winklach robiłem 848 954RR i litry... Goście mając litra byli czerwoni jak buracy gdy na oczach ich różowych które przyjechały na plecaku miały szoł jakjakiś #singiel (czyli ja) robił ich bez mydła na 600. Wtedy oni by mieli feelsy na #singiel bo chcieli #!$%@?ć jak ja Pamiętajcie siłka to nie wszystko Trening mentalny i podejście jest kluczem do akceptacji .

Nie sprzęt lecz technika zrobi z ciebie zawodnika. Ciężary dieta kreatyna zrobi z ciebie sku*****na
Szlaufman - #przegryw #tfwnogf #oswiadczenie #rozowepaski #feels #friendzone
#wygryw...

źródło: comment_HyoHiL6Twd9k2bqdRZR1BDjCpckQNF5g.jpg

Pobierz
  • 16
@andrzejcebula: Czyli co Nie inwestowanie w SIEBIE nie pomaga w wyjściu z przegrywu???? W jaki sposób chęć nauki języka kursów lub nabycie umiejętności/skilli/wiedzy może być szkodliwe/??? Napisz te niektóre przypadki bo jestem tego mega ciekawy.
@Szlaufman: Od bycia przegrywem do chwili, w której podejmujemy działanie (w tym przypadku inwestycję w siebie) musi upłynąć okres "przygotowawczy" w którym przegryw zrozumie dlaczego jest przegrywem.

jaki sposób chęćnauki języka kursów lub nabycie umiejętności/skilli/wiedzy może być szkodliwe


Problem w tym, że przegrywy nie mają totalnie chęci do niczego. O to chodzi w depresji. Najprostsza czynność jest dla nich katorgą. Dając im za receptę zapisanie się na kurs językowy sprawiasz,
@andrzejcebula: W depresji oprócz ładowania antydepresantów w kichę i dania kopa w dupę z gabinetu ważne jest danie do zrozumienia że my jako ludzie nasza praca i to co sobą reprezentujemy posiada wymierną wartość, sprawia nam przyjemność i uczucie zapomnienia od negatywnych emocji .... Co do okresu przygotowawczego to daje to korzyść jeśli chcemy wyciągać wnioski.... I w niektórych przypadkach ten okres przygotowawczy powoduje że za bardzo skupiamy się na powodach
@Psikusmistrz: Zapraszamy do Radawy, Na Jasną Górę, Poznań, Kielce... W kraju też są imprezy na których można się fajnie bawić i poznać ludzi.
@andrzejcebula IMO Ludzie którzy łapią deprechę nie poświęcają wystarczająco dużo pracy nad treningiem mentalnym ... BTW powtarzam się ale jednym z elementów tego treningu jest uzmysłowienie sobie czy jakaś czynność którą robimy sprawia nam przyjemność czy chcemy coś posiadać dla chęci samego posiadania czy dla zachcianki czy również
@Szlaufman: nie masz za bardzo pojęcia o czym piszesz ale starasz się być ekspertem :) Nie będę Cię uczył niczego na siłę, chcesz to sobie poczytaj moje posty (link w profilu).

Nie mówię, że Twoja praca nad sobą jest zła, bo jest bardzo dobra. Również samo podejście po przegrywu jest w 100% słuszne - nie chodzi o znalezienie dziewczyny tylko o bycie wygrywem na wszystkich polach. W moim odczuciu Ty się
@andrzejcebula: Jeśli realizuję pozytywnie wyznaczone przez siebie i innych cele jeśli ktoś z boku obiektywnie mnie chwali to dlaczego mam nie być usatysfakcjonowany i jak mogę nazwać inaczej uczucie zadowolenia???? Masz wiedzę i odnośnie mojej dumy trafiłeś w sedno django/django ale Człowiek jest przedziwną istotą i o ile na 9/10 osób dana metoda zadziała to na tą jedną trzeba zadziałać nieszablonowo (co również podkreśliłeś za to ci chwała)
PS @andrzejcebula Zachowuję jednak trzeźwość gdyż wiem że działanie wg mojego schematu posiada wiele wad np. odnośnie znalezienia różowego jest awykonalne (wyznaczenie celu znalezienia różowego bardziej z chęci zrealizowanie postawionego celu niż dążenia do rozwijania siebie) Trafnie wskazałeś że wychodzę z przegrywu i zdaję sobie sprawę że moja taktyka posiada wady... Ale zwyczajnie chcę codziennie rano i wieczorem gdy patrzę w lustro że to co zrobiłem i to co się nauczyłem pozwala
@Szlaufman:

Jeśli realizuję pozytywnie wyznaczone przez siebie i innych cele jeśli ktoś z boku obiektywnie mnie chwali to dlaczego mam nie być usatysfakcjonowany i jak mogę nazwać inaczej uczucie zadowolenia????


nie no, przecież pisałem że satysfakcja to wręcz podstawa. Czerpanie radości z pochwał też. Ale problem w tym, że niektórzy od pochwał uzależniają satysfakcję, samemu nie potrafiąc się cieszyć z własnych osiągnięć. Dlatego o ile pochwały są miłym dodatkiem o tyle