Wpis z mikrobloga

@lukiczaja: Miałam takie dłonie od podciągania się na drążku. Nie używałam rękawiczek. Na ogół odciski schodziły same. Miękły i wygładzały się od oliwki albo kremów.
  • Odpowiedz
@lukiczaja: Nie bądź ciota. Ręce się przyzwyczają i będzie ok. Rękawiczki to też słaby pomysł, bo masz wtedy gorszy chwyt, a żelastwo trzeba CZUĆ! () Każdy, kto porządnie ćwiczy, coś takiego ma. Mnie najczęściej robi się to od martwego ciągu, ale naskórek szybko się goi.
  • Odpowiedz
@lukiczaja: Oderwany, martwy naskórek możesz wyciąć delikatnie cążkami, polecam stałą pielęgnację kremem do rąk, najlepiej z mocznikiem. Polecam ten z rossmana, kosztuje ok 5-6zł, jest rewelacyjny. Stosuj po myciu rąk i przed wyjściem, kurcze przynajmniej zimą. Jak najmniej moczenia rąk ( prace domowe w rękawicach- jeśli dotyczy :)), ćwicz w odpowiednich rękawicach ( pod nimi skóra musi być sucha). Jednak gdy ćwiczysz regularne to wiele nie zdziałasz. Pojawią się w
z.....a - @lukiczaja: Oderwany, martwy naskórek możesz wyciąć delikatnie cążkami, pol...

źródło: comment_IUX6zZI7nwiGsLO7XTI1tQ4iOsyh6UKs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@lukiczaja: Wyrwij to cążkami. Potem samo się zagoi o ile nie będziesz targał.. jak będziesz się każdego dnia siłował to przyzwyczaj się i po prostu wycinaj stwardniałą skórę.
  • Odpowiedz