Wpis z mikrobloga

#tinder #twnogf #j--------e #rozowepaski
nawiązując do wpisu http://www.wykop.pl/wpis/10976670/tinder-twfnogf-napisala-do-mnie-dziewczynka-lat-26/32432524/#comment-32432524
I do wpisu który skasowałem że pykło między nami i ogólnie spoko dziewczyna ,ładna,mądra, wspólne zainteresowania, lubi czytać jak ja , plecak na kark i przed siebie, spontaniczna jak ja

tylko ma męża z którym niestety nie żyje tylko dzieci ich łączą . No cóż sam mam synka więc rozumiem różnie przewrotnie życie się układa

To wiecie co, to k---a żona mojego kolegi z pracy, tak z pracy. I nie nie jest źle między nimi, ona lubi po prostu ten sport

Ja p------e.... rozwód, zdrada narzeczonej, teraz taka krzywa akcja. Kobietki czy wy musicie być takie? Czy tak ciężko spotkać kogoś z was kto w miarę jest normalny? Doprowadziłyście mnie do takiego stanu że z normalnego faceta staje się jakimś p-----m który by zabił połowę kobiet, naprawdę tak ciężko być szczerym i uczciwym

@ronski
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@migdal91: Ja mam w dupie kiedy by to wyszło, serio. Jak ktoś jest głupi to już głupim zostanie.
Ja bardziej zastanawiam się nad swoim pechem a właściwie swoją osobą, że przyciągam takich ludzi do siebie
  • Odpowiedz
@konoo: Ja bym z nią pogadała na ostro.. Ale z nim tez i wybsdala sprawę czy on o jej przygodach tez wie.. Ja rozumiem rozmawiać z facetami będąc czyjąś żona ale pozwolić sobie na takie gierki?
  • Odpowiedz
@konoo: to zależy od kontekstu. chodzi mi o to specyficzne "skomplikowanie" dotyczące relacji damsko-męskich. no naprawdę nie wiem czego się spodziewałeś słysząc takie coś, ale mogłeś być pewien że wchodzisz w ten związek na trzeciego.
  • Odpowiedz
@inplaz: Ty, dla mnie skomplikowane to jest np. moje życie jak z kimś się spotykam, mam dziecko, jestem po rozwodzie...to jest skomplikowane.

Mając męża/żonę to nie jest skomplikowane to jest chore i tyle, chcesz szukać przygód skończ wcześniejsze związki
  • Odpowiedz
@konoo: W takim razie to przejabana akcja kolego, przykro mi, że taki pech Ci się przytrafił.
A co z kolegą? Powiedziałeś mu? Masz zamiar coś z tym robić?
  • Odpowiedz