Wpis z mikrobloga

@manior: Możesz sprecyzować, dlaczego masz tak kiepską opinię o naszej firmie? Bardzo mi zależy na merytorycznym feedbacku. Każdą krytykę bierzemy mocno do serca, analizujemy i staramy się poprawiać jakość naszej obsługi.
@Poise: Jeśli ma być tanio i dobrze to nie polecam home.pl. Hosting... w sumie jest kilka które mógłbym polecić, ale w/w linuxpl będzie najtańszym rozsądnym.
Tanie domeny to aftermarket lub ovh. Może i w promocji kupisz taniej, ale przedłużenie w home jest zbyt drogie dla niektórych.
@home-pl: mialem 2 lata hosting, bylo duzo problemow z obsluga wiekszosci cms, pelno bledow, wystarczy sprawdzic opinie w sieci :) przeniosłem sie na domene i wszystko smiga. zaluje ze wczesniej tego nie zrobilem
@manior: opinie w sieci się szybko dezaktualizują :) Obecnie bez przeszkód możesz na hostingu u nas uruchomić większość CMSów w najnowszych wersjach. Dodam, że sami w panelu udostępniliśmy Wordpressa w wersji 4.0.1 na jesieni tego roku i będziemy aktualizować kolejne instalacje jak najszybciej. Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze do nas wrócisz i będziesz zadowolony ;)