Wpis z mikrobloga

@Dakkar: nieeeee to nie tak. Zwyczajnie nie podoba mi sie ta cala spina, że wszyscy musza być fit jesc salate i pic wodę.

Ja nie powiem nigdy w zyciu, że wolę być gruba niż chuda albo, że są gusta i guściki. Chodzi mi jedynie o to, że otyłość to nie lenistwo, że jest wiele zmiennych, że są różni ludzie i tak dalej, a Wy tu jedziecie po dziewczynie, która ma tylko
@wuut: Mój różowy pasek odkąd jesteśmy razem schudła już 8kg, nie była gruba, nawet bym nie powiedział, że miała nadwagę bo ważyła 67kg przy 170cm wzrostu, gdzie cycki ma naprawdę duże. Raz niefortunnie coś powiedziałem o jej pupie, był foch ale teraz efekt jest zajebisty :P
Może zaproponuj jej wspólne chodzenie na basen itp.
@kapsi92: Mała nadwaga z reguły nie jest problemem.
Tam chodziło o dziewczynę z widoczną nadwagą, czyli już na pewno nie 5 kg, skoro zauważył to jej chłopak.
@wuut:

5-10 kilo. To nie jest aż tak duża bezwzględna różnica. Teoretycznie jest możliwe, że to się rozbija wyłącznie o gust, tj. Ty lubisz bardzo szczupłe laski i wolałbyś, żeby miała 51 kg, a ona ma 56, ale w sumie przejście z jednego do drugiego niekoniecznie dałoby jej +1 czy +2. Jednak prawdopodobnie sam masz jakąś tolerancję i te 5 kilo to pewnie minimum i faktycznie by na tym dobrze wyszła.
@Dakkar: że jestem zdrowa to zapewne za dużo jem, bo tak strasznie uwielbiam gotować, normalnie, chodzić do restauracji, zjeść ciepłe ciacho i wypic herbate z syropem i miodem i to o zgrozo czarną herbatę (zatrzymuje wodę w organizmie)

@smierc_grubasom
@Dakkar

Dlaczego koniecznie wszyscy muszą być chudzi? Czemu nie można jeść więcej (mając wolny metabolizm, bo tym z lepszym mozna juz wszystko)? Uważacie, że tylko chudzi są atrakcyjni? Ja uważam, że szczęśliwi są atrakcyjni duzo bardziej. Każdy niech żyje w jakim ciele chce, po co Wam zmieniać świat na chudy i piękny? Tylko spadniecie w rankingach.