Wpis z mikrobloga

Cumple, poznałem dziewczynę, że tak powiem 'okrąglejszą'. Nie, że grubą, oj nieee... Ale, jako że całe życie #bekazgrubasow, to w jaki sposób mógłbym jej delikatnie zasugerować, że te 5-10kg mogłaby zrzucić? Ale serio delikatnie, bo mi na niej zależy, fajna dupcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tfwnogf #zwiazki
  • 220
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wuut: Rób co masz robić i pal wrotki. Nie ma się co przywiązywać, jak ma przy kości, to będzie mieć z upływem lat co raz więcej. Pewniego dnia obudzisz się z reką w nocniku.

PS Takie lekko przy kości dobrze się pakuję w dupala. Powodzenia
  • Odpowiedz
drobny aspekt wyglądu jest przeszkodą. Ja na szczęście mam niebieskiego, któremu to nie przeszkadza i mnie dopinguje. Upomina jak ze zwykłego dnia zaczyna się robić cheat, bardzo mnie wspiera.


@parodiaczlowieka: ten "drobny aspekt" obniża Twoją wartość w oczach mężczyzn z 8/10 na 4/10, niestety. Chłopak na pewno tylko Ci tak mówi, bo może Cię kocha i mu głupio. Upomina Cię, bo mu serce krawawi jak wpieprzasz tłuszcze i czekoladę. Jak
  • Odpowiedz
@parodiaczlowieka: No i w ten właśnie sposób planuję to zrobić, zachęcić ją do wspólnych ćwiczeń, wtedy oboje będziemy mieli większą motywację i będzie ciekawiej :)
  • Odpowiedz
@parodiaczlowieka: nie znam go lepiej, ale to chyba logiczne.
Troche hipokryzja, bo najpierw sama piszesz, ze autor wpisu nie powinien nic mowic dziewczynie zeby jej przykro nie bylo, a teraz implikujesz, ze w twoim zwiazku tak na pewno nie jest :P zastanow sie. Gdybym mial grubsza dziewczyne to wiadomka, ze bym ja kochal, ale chcialbym zeby schudla. Twoj facet tez tego chce, chyba, ze ma ten fatysz grubej lochy
  • Odpowiedz