Wpis z mikrobloga

Cumple, poznałem dziewczynę, że tak powiem 'okrąglejszą'. Nie, że grubą, oj nieee... Ale, jako że całe życie #bekazgrubasow, to w jaki sposób mógłbym jej delikatnie zasugerować, że te 5-10kg mogłaby zrzucić? Ale serio delikatnie, bo mi na niej zależy, fajna dupcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tfwnogf #zwiazki
  • 220
  • Odpowiedz
@wuut: szczerość, ja bym powiedział wprost, jak się obrazi to znaczy, że ma zbyt wielką damską dumę i zero dystansu do siebie, tudzież nie nadaje się na dziewczynę czy żonę, aha i pomyśl co będzie po ślubie jak urodzi dziecko, jak wcześniej o siebie nie dbała to może być tylko gorzej czyt. zamieni się w balerona
  • Odpowiedz
@wuut: nic jej nie mów, wkurzy się, a to i tak nic nie da. Sam zacznij ćwiczyć, ona się przyłączy po jakims czasie. Nawet nie wiesz jaka to trudna decyzja, przejsc na diete, zwłaszcza ze ona pewnie bula już na 1000 diet... nie mow nic bo ona juz zawsze bedzie sie martwila ze wazniejsze dla ciebie jest zewnetrze niz wnętrze.
  • Odpowiedz
@alma_: Imo duzo czesciej laski chca zmieniac facetów niz faceci laski (przynajmniej z tego co sam zaobserwowalem) ale ja na takie znalazlem sposob xd
  • Odpowiedz
@alma_: XD Czyzby roznice polnoc/poludnie? XD
2nd - jesli laska by mi powiedziala :" Słuchaj Bikson, fajny jestes z charakteru ale idz na siłke" to by bylo soczyste "elo" XD
  • Odpowiedz