Wpis z mikrobloga

@alwayscool zaczynam przeglądać informacje na temat ripple po ponad pol roku nie interesowania sie nim. Kiedy to dziecko tak doroslo o_O, gdzie byli rodzicie, że mi nic nie powiedzieli ?
  • Odpowiedz
@xrn51: no wiesz. Nikt tak naprawdę nie wie jak coś sie skończy, ale wygląda na słuszny projekt. Koinify dostał spore dofinansowanie, mają dobry zespół. Zobaczymy
  • Odpowiedz
@alwayscool: Mowie o ripple - jak pierwszy raz zobaczyłem go na coinmarketcap to ogólnie pare informacji na krzyz, jakies nikle plany. A dzisiaj, kroi nam sie naprawde dobry projekt - co mnie zaslepilo ? czemu nikt nie mowil ? Heh mam zajecie na dzisiaj wieczor - przesledzic dokladnie ripple.
  • Odpowiedz
@xrn51: na początku dostali łatkę zcentralizowanej waluty gdzie wszystko mają wygenerowane wcześniej i trzymają sporą ilość dla siebie. Ale chłopaki sie tym nie przejmowali i podpisują coraz to nowsze kooperacje z bankami i innymi systemami płatniczymi. Zatrudniają ponad 80 ludzi i są warci kilkadziesiąt milionów dolców. obrót BTC w sieci ripple to tylko 21%, a reszta to fiaty, złoto i ropa
  • Odpowiedz
@alwayscool: To nie łatka to fakt. Ten system nie jest zdecentralizowany i może wpaść pod kontrolę organów rządowych. Jest na swój sposób niebezpieczny dla bitcoina. Gorsza waluta wypiera lepszą. Co nie znaczy, że inne jego cechy nie są warte uwagi.
  • Odpowiedz