Wpis z mikrobloga

Na tę chwilę [trasa ma 4206 km i 35 241 m przewyższeń (zobaczymy ile jeszcze mi dołożycie swoimi radami). Standardowo prosiłbym o:
1. Niezobowiązujące propozycje noclegów - nie dajcie mi zostać zjedzonym przez leśnych Cyganów.
2. Uwagi którędy nie jechać (przez dziadowskie, nieutwardzone trasy lub nie wolno tam jeździć rowerem).
3. Co warto zobaczyć - ze szczególnym uwzględnieniem ładnej, zabytkowej architektury (zamki, etc.).
Link do dzisiejszego fragmentu trasy. Póki co, przed Waszymi radami, noclegami etc. 227 km i 1735 m przewyższeń. #wegorzewo -> #augustow z wizytą na #litwa.

Jeszcze wołam autochtonów z #suwalki. #metaxynarowerze (wrzućcie sobie ten tag na czarną listę jak komuś podnoszę ciśnienie i po sprawie) #turystyka #podroze #rower
metaxy - Na tę chwilę trasa ma 4206 km i 35 241 m przewyższeń (zobaczymy ile jeszcze ...

źródło: comment_YZe8AW3hMDWfBMUqRHcB0GgKfJCjjlr1.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turtul

@cd_czarek: Chętnie, o ile nie wydłuży mi to bardzo trasy lub będę miał nocleg tam (Suwałki).
@piekarSOAD: Co do piwa. Łeb mam więcej niż dobry, a pić nigdy nie odmawiam i tu też nie odmówię, ale zapewne tylko symboliczne jedno, bo: będę styrany jak nieszczęście, następnego dnia potrzebna będzie forma, no i jazda na kacu to zło.
  • Odpowiedz
dopiero bliżej wyjazdu


@metaxy: w Gliniskach (pod Augustowem) są dwa bunkry, ale nie wiem czy nie pogonią z widłami. Nas niby wpuszczali, ale że ze wsi zaraz obok, to nas znali i nie robili problemów. W sumie oba nad samą Nettą. Poza tym, możesz sobie trochę oszczędzić oglądania aut i ciężarówek, to możesz sobie podrałować z Białobrzeg do Netty nad Kanałem Augustowskim (niżej mapka poglądowa trasy:D)
ringblack - > dopiero bliżej wyjazdu

@metaxy: w Gliniskach (pod Augustowem) są dwa...

źródło: comment_r5i5gVSVV3NvJzIUeSWjG1EKbfpxPOYl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz