Wpis z mikrobloga

Na tę chwilę [trasa ma 4206 km i 35 241 m przewyższeń (zobaczymy ile jeszcze mi dołożycie swoimi radami). Standardowo prosiłbym o:
1. Niezobowiązujące propozycje noclegów - nie dajcie mi zostać zjedzonym przez leśnych Cyganów.
2. Uwagi którędy nie jechać (przez dziadowskie, nieutwardzone trasy lub nie wolno tam jeździć rowerem).
3. Co warto zobaczyć - ze szczególnym uwzględnieniem ładnej, zabytkowej architektury (zamki, etc.).
Link do dzisiejszego fragmentu trasy. Póki co, przed Waszymi radami, noclegami etc. 227 km i 1735 m przewyższeń. #wegorzewo -> #augustow z wizytą na #litwa.

Jeszcze wołam autochtonów z #suwalki. #metaxynarowerze (wrzućcie sobie ten tag na czarną listę jak komuś podnoszę ciśnienie i po sprawie) #turystyka #podroze #rower
metaxy - Na tę chwilę trasa ma 4206 km i 35 241 m przewyższeń (zobaczymy ile jeszcze ...

źródło: comment_YZe8AW3hMDWfBMUqRHcB0GgKfJCjjlr1.jpg

Pobierz
  • 24
@metaxy: Stańczyki chyba masz zaznaczone. Zajrzyj nad Wigry, w Bakałarzewie jest Niemiecki bunkier. Jezioro Wigry i okoliczne lasy ze ścieżkami rowerowymi robi wrażenie i piramida w Baniach Mazurskich jest spoko. Jak będę miał czas, to się przejadę z Tobą gdzie nawet :D