Wpis z mikrobloga

@Oskarek89:
Zarabia więcej niż w Realu, zdobył Puchar Anglii, Mistrzostwo Świata, uważany jest w Londynie za gwiazdę, ma pełne poparcie ze strony fanów w przeciwieństwie do tego co miał w Madrycie, cieszy się ogromnym uznaniem trenera i ma pewne miejsce w pierwszy składzie, no faktycznie Oskarek od kiedy odszedł z Realu równia pochyła dla jego kariery.
#justoskare89things
@Pustulka: ok, zgoda. Najwazniejsze pytanie jak prezentuje sie Ozil? Jakie ma perpektywy? 3 miejsce bd sukcesem. W reprezentacji gra coraz gorzej, a jego ojciec-agent jest wiecznie skonfliktowany z synem. Oby jego forma.poszla w gore, ale pod wodza Wengera zrobil sie nagle kontuzjogenny, jak 3/4 jego podopiecznych. Wczesniej praktycznie nie doznawal kontuzji.
@StefanEm:

Gra w o klasę gorszym klubie

Zgadza się, gra w gorszym klubie.

na kolejne trofeum ma szanse dopiero za 2 lata(Euro),

W przeciągu roku pobytu na Ashburton Grove zdobył już 3. Równie dobrze można napisać, że Real też nic nie wygra przez najbliższe 2 lata, chociaż na pewno miałby na to większe szanse w Madrycie.

poza tym teraz zamiast z do Ronaldo lub Benzemy musi podawać do Żiru albo Welbecka.
Przeszedł do bardziej fizycznej ligi, która nie ma przerwy zimowej, a trener stosuje ciężkie treningi i rzadko rotuje składem, co ma prawo się odbić na kontuzjach.


@Pustulka: ogólnie zgadzam się z tym co napisałeś, ale kontuzje akurat w Arsenalu to jest dość dziwna sprawa, Arsenal jest rekordzistą ligi pod tym względem i może europy, a przecież ich sztab powinien stać na wysokim poziomie bo są jedną z czołowych drużyn

Raczej bym
@Masterfcb:

Raczej bym nie liczył na zwycięstwo Arsenalu w lidze mistrzów bez zmiany trenera (nie mówię, że jest zły ale jednak za dużo im brakuje żeby bez większych zmian dogonili najlepszych)

Nie wiem czy pamiętasz, ale Arsenal w 2006 roku był finale ligi mistrzów i nawet w 10 grał jak równy z równym z Barceloną.

bez większych zmian dogonili najlepszych)

Brakuje im dwóch światowej klasy zawodników by tam być obrońcy defensywnego
@ChocolateThunder:

No ale część tych kontuzji trafia się na treningach.

Tak jak wyżej, Wenger przeprowadza im zbyt ciężkie treningi.

Co do Ozila, to wątpię w jego rozwój i dobrą grę dla Arsenalu - Wenger uparł się, żeby grał na pozycji, której on w ogóle nie czuje.

Ozil i tak będąc wystawianym na skrzydle schodził do środka bądź wymieniał się z Cazorlą. Teraz są dostępni Alexis, Walcott, Chamberlain, myślę, że Ozila już
Kiedy go wygwizdywali?


@Piotrek19cm:
W Madrycie, chyba się nie zdarzyło, ale skoro inni byli wygwizdywani, to kilka słabszych występów i czekałoby go to samo.
@Fabinho:

Ty tak poważnie z tym Ox'em?

Jeżeli oglądałeś jego występy z tego sezonu to mi powinieneś przyznać rację.
W Madrycie, chyba się nie zdarzyło, ale skoro inni byli wygwizdywani, to kilka słabszych występów i czekałoby go to samo.


@Pustulka: To co piszesz, że w realu go nie doceniali? Nie doceniany to był Di Maria, ale nie przez kibiców, a zarząd, a ty zbytnio nie wiesz o co kaman w realu
@Pustulka: a co ma wygwizdywanie do kariery? XD co to w ogóle za argument? To że Arsenal ma kilkadziesiąt tysięcy pikników na stadionie o czymś świadczy? i jeszcze piszesz, że nie zdarzyło się, żeby był wygwizdywany, ale pewnie by był bo inni byli. Ja #!$%@?ę XD Prawda jest taka, że Ozil zaczął już w #!$%@? cieniować przed kontuzją i gdy grał w Realu wymieniano go w gronie najlepszych zawodników świata, teraz
@Piotrek19cm:
Co nie zmienia faktu, że był tam niedoceniany przez zarząd, trener też pewnie nie jest bez winy, skoro jednak został sprzedany.

a co ma wygwizdywanie do kariery? XD co to w ogóle za argument? i jeszcze piszesz, że nie zdarzyło się, żeby był wygwizdywany, ale pewnie by był bo inni byli. Ja #!$%@?ę XD


@elelel:
Przeczytaj jeszcze raz co tutaj napisałem, bo widzę, że wyłapałeś to co chciałeś wyłapać: