Wpis z mikrobloga

Włączyłem przed chwilą relację z PCA. No i geniusze komentatorzy na polskim streamie: "Hawkins gra tragicznie" - co za #!$%@? #januszepokera. Koles jest conajmniej w top 24 gigantycznego turnieju, wygrał już conajmniej 150 tys złotych, ale nie.... i tak gra tragicznie. Jakby grał tragicznie to by odpadł na 600 miejscu, nie? I jeszce ta durna dyskusja sprzed chwili, gdzie jeden z kolesi prawie nerwicy dostal tlumaczac, ze Hawkins zle zagral, jak ten drugi mu tłumaczy, że można przecież zrozumieć takie zagranie itd... ale nie! Źle zagrał i koniec. Co za beton... Panowie mnie skutecznie zniechęcili do daleszego oglądania po 3 minutach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#poker
  • 10
@woocash23: Nie unos się tak chłopie. Najzwyczajniej w świecie mają różne zdania. Jednak prawda jest, że przy takiej ilości żetonów teoria pokera mówi, że w grę wchodzi tylko push or fold
@woocash23: Rado tragicznie komentuje, jak sie nie prechwala gdzie to on nie był i w jakich hotelach w LasVegas już nie spał to krytykuje profesjonalistów, jak jest jakas rozmowa przy stole to on oczywiście swoje mądrości prawi a nie ściszy głosu nawet na chwile. Marek Kaleta powinien wrócić ! !! piszcie to na FB ja też pisze może P* nas posłucha, dzięki !
@Laliqu: Fajnie że na streamie można cofać się do wcześniejszych momentów, więc obejrzałem to rozdanie. Niektórzy twierdzą że poniżej 10bb czy nawet 13bb raise/fold to zawsze ogromny błąd bo tak mówi teoria, co nie zawsze jest prawdą. Rado miał w tym przypadku rację że grając push dałby możliwość otwierającemu graczowi zagrania kolejnego raise jeśli miałby do tego odpowiednią rękę co prawdopodobnie wyrzuciłby z rozdania pozostałych graczy co zwiększyłoby ilość dead money
@perun86: ale nikt tam nie mówi, że on jest jakiś super słaby, ale te dwie decyzje były kiepskie. co innego grać w ten sposób na stole gdzie średni stack to jakieś 30BB a my mamy jakiś pomysł żeby przetrwać z tymi 7BB ok. Ale to jest już skrajny przypadek.
@DubKidz: Kilkaset turniejów nawet live to w sumie też taka średnio miarodajna próbka. Super słaby może nie jest, może to był tilt ale patrząc na jego grę to nie wydaje mi się że jest powyżej średniego poziomu uczestników turniejów w których grał bo jak powiedzieli komentatorzy to prosi nie wykonują takich zagrań nawet na tilcie.
@woocash23: dlatego ja zawsze ogladam streamy ze Stapleton'em i tym drugim gosciem. Nie dosc ze Stapes smieszkuje caly czas, to mozna sie nauczyc fajnych angielskich zwrotow. Jako kolejny plus to, ze goscmi u nich sa topowi gracze, a nie tylko polscy jak goral, dawarsaw i kilku innych.

tldr. Angielski komentarz jest o wiele lepszy.