Wpis z mikrobloga

Dostałem taką oto wiadomość od nieznajomej "niewiasty" na fb:

Dzień Dobry. Czy ma pan ochotę na znajomość , że mną. Poznamy się. Mam nadzieje , że nie uzna to pan za wielki nietakt jak sądzą o tym niektórzy, jeśli dziewczyna pierwsza napisze. Mam na imię Ewa. Wcześniej nie wchodziłam na profil bo nie miałam czasu. Skupiałam się na nauce i pisaniu pracy magisterskiej . Skończyłam studia informacja naukowa i bibliotekoznawstwo na uniwersytecie wrocławskim. Obronilam juz pracę magisterską Mam teraz wolny czas i szukam fajnego uczciwego chłopaka, gdyz moj zegar biologiczny tyka. Aktualnie nie pracxuje choc poszukuje pracy. Poskładalam wszedzie cv dp biblioteki po biurach mac donaldzie ale przyjmuja tylko po znajomosci i nic nie ma . A pan czy pracuje czy studiuje. W wolnych chwilach slucham radia eski ogladam filmy i serialer tj. Klan, M jak Miłość , Na Dobre i na złe, programy rozrywkowe, jezdze z mama na działkę , ogladam sport, rozwiazuje krzyzowki. A jakie są Pana zainteresowania . Ma Pan gg to poklikamy i kiedy mozna zastać .Ja jestem popoludniami. Pozdrawiam


#!$%@? nie będę, nie podlinkuje do profilu, ale laska zmiażdżyła system.


#bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow #tfwnobf #przegryw #facebook
  • 113
@hardkorowymoksu: tak naprawdę podzieliło się po połowie :D połowa szydzi, połowa z drugiej polowy broni bo taką mają mentalność, a ostatnia ćwiartka bo trzeba przecież być w opozycji do nurtu żeby być zauważonym :D
@Bonetti: nie no, z charakteru też. jest gruba i wedle przyjętych standardów mało atrakcyjna, ale za samo to bym jej nie dał aż -2. popatrz na jej styl wypowiedzi :D
@Zuchwaly_Pstronk: to baba jest. wątpie
Jajebe, co Wy macie z tymi "pelikanami" i "fejkami". To juz sie nie mozna pośmiać z samej absurdalności i komizmu sytuacji? xD


@MaxiimumR: nie gdy nie ma się z czego śmiać ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak założe konto i z zielonki wyśle Ci cos podobnego jako niebieski to tez będziemy się chichrać? Nope
to baba jest. wątpie zeby chciało się komuś aż tak dokładnie budować profil na fb dla beki.

@tomix: Moze to prawdziwy profil ale P. Ewa chciala sobie potrollowacz? xD
@tomix: skończyła typowo humanistyczny kierunek, a znaku nie potrafi poprawnie postawić? Co najwyżej czwórkę z polaka w gimbazie za zrobienie prezentacji o Mickiewiczu dostała, a nie obroniła pracę magisterską.