Wpis z mikrobloga

Dostałem taką oto wiadomość od nieznajomej "niewiasty" na fb:

Dzień Dobry. Czy ma pan ochotę na znajomość , że mną. Poznamy się. Mam nadzieje , że nie uzna to pan za wielki nietakt jak sądzą o tym niektórzy, jeśli dziewczyna pierwsza napisze. Mam na imię Ewa. Wcześniej nie wchodziłam na profil bo nie miałam czasu. Skupiałam się na nauce i pisaniu pracy magisterskiej . Skończyłam studia informacja naukowa i bibliotekoznawstwo na uniwersytecie wrocławskim. Obronilam juz pracę magisterską Mam teraz wolny czas i szukam fajnego uczciwego chłopaka, gdyz moj zegar biologiczny tyka. Aktualnie nie pracxuje choc poszukuje pracy. Poskładalam wszedzie cv dp biblioteki po biurach mac donaldzie ale przyjmuja tylko po znajomosci i nic nie ma . A pan czy pracuje czy studiuje. W wolnych chwilach slucham radia eski ogladam filmy i serialer tj. Klan, M jak Miłość , Na Dobre i na złe, programy rozrywkowe, jezdze z mama na działkę , ogladam sport, rozwiazuje krzyzowki. A jakie są Pana zainteresowania . Ma Pan gg to poklikamy i kiedy mozna zastać .Ja jestem popoludniami. Pozdrawiam


#!$%@? nie będę, nie podlinkuje do profilu, ale laska zmiażdżyła system.


#bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow #tfwnobf #przegryw #facebook
  • 113
@tomix: I tak jej odpisz ; D Chciałbym zobaczyć jej minę kiedy czyta coś w stylu:

Droga Ewo. Zawsze podobały mi się zdecydowane i pewne siebie dziewczyny, które sentymentalnie spędzają czas pośród grubych i zakurzonych książek w bibliotece. Jednak jest coś co mnie trapi, coś co nie pozwala mi się zdecydować na ten jeden, najważniejszy krok - Twoje zamiłowanie do stawiania spacji przed znakami interpunkcyjnymi. Takie wiadomości krzyczą do mnie, błagają
jestem bezwartosciowa #!$%@? bez ambicji i zainteresowan


@Nadyz:

wolnych chwilach slucham radia eski ogladam filmy i serialer tj. Klan, M jak Miłość , Na Dobre i na złe, programy rozrywkowe, jezdze z mama na działkę , ogladam sport, rozwiazuje krzyzowki


No wiesz, tęcza zainteresowań, a Ty tego nie dostrzegasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)