Wpis z mikrobloga

Dostałem taką oto wiadomość od nieznajomej "niewiasty" na fb:

Dzień Dobry. Czy ma pan ochotę na znajomość , że mną. Poznamy się. Mam nadzieje , że nie uzna to pan za wielki nietakt jak sądzą o tym niektórzy, jeśli dziewczyna pierwsza napisze. Mam na imię Ewa. Wcześniej nie wchodziłam na profil bo nie miałam czasu. Skupiałam się na nauce i pisaniu pracy magisterskiej . Skończyłam studia informacja naukowa i bibliotekoznawstwo na uniwersytecie wrocławskim. Obronilam juz pracę magisterską Mam teraz wolny czas i szukam fajnego uczciwego chłopaka, gdyz moj zegar biologiczny tyka. Aktualnie nie pracxuje choc poszukuje pracy. Poskładalam wszedzie cv dp biblioteki po biurach mac donaldzie ale przyjmuja tylko po znajomosci i nic nie ma . A pan czy pracuje czy studiuje. W wolnych chwilach slucham radia eski ogladam filmy i serialer tj. Klan, M jak Miłość , Na Dobre i na złe, programy rozrywkowe, jezdze z mama na działkę , ogladam sport, rozwiazuje krzyzowki. A jakie są Pana zainteresowania . Ma Pan gg to poklikamy i kiedy mozna zastać .Ja jestem popoludniami. Pozdrawiam


#!$%@? nie będę, nie podlinkuje do profilu, ale laska zmiażdżyła system.


#bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow #tfwnobf #przegryw #facebook
  • 113
@tomix: @vivane77 dobrze prawi. Wykop, a szczególnie mirko to niestety miejsce przyciągające smutnych ludzi. Owszem, jest wielu wygrywów ale jest spory % ludzi którzy przegrywają. Przecież tagi o depresji, przegrywaniu w życie, stuleji i tyfynyfywyfywywyfycośtam wciąż mają spore powodzenie. Kobiety-przegrywki i #tfwnobf są w nielepszej sytuacji niż faceci. Kobiety przecież "mają być rozchwytywane, uśmiechnięte, mieć permanentne seksy" itd #dzender jak któraś taka nie jest to jest uważana za dziwną. Jeśli kobieta
@Shaki: No wiesz, tam wyżej w wpisie jest wielkie top lel :]
Nie wiem czy było kiedyś na wykopie, ale wersją stulerajską tego samego zjawiska może być filmik na yt "szukam dziewczyny, która szuka chłopaka". Jak dla mnie tak samo smutny. W obu, na pierwszy rzut oka, w sposobie wypowiedzi, widać już ślady zrytej psychiki przez długotrwałą samotność.
Samotność to dziwka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
"szukam dziewczyny, która szuka chłopaka"


@NuGuns: Bohater tego filmu miał schizofrenię. Internety miały z tego mega hehe top bk ubaw ale jak ktoś wbił w wyszukiwarkę nick tego człowieka to mógł się dowiedzieć że m.in. brał jakieś lekarstwa, był w zakładzie psychiatrycznym. I co najsmutniejsze - prawdopodobnie nie żyje.

w sposobie wypowiedzi, widać już ślady zrytej psychiki przez długotrwałą samotność.


Kojarzysz taki program "Rolnik szuka żony"? Jedna z bohaterek przedstawiła się
@tomix: Moja propozycja na szybko:

Witaj ponownie.

Przepisałem Twoją wiadomość bez tych nieszczęsnych spacji przed kropkami i dopiero teraz łatwiej mi ustosunkować się do całości.

Uświadomiłem sobie również, że mój zegar biologiczny także się nie cofa. Włączyłem właśnie pobieranie 2 ostatnich sezonów "M jak miłość", odezwę się jak tylko skończę i będziemy mieli już jeden wspólny temat.
@pivo14: Program kojarzę, ale podanej sytuacji już niestety nie, ale wiem o co chodzi, bo to nie jedyny taki przypadek. Ze swojej strony mogę też dodać jakiś stary filmik pyta.pl z babcią na ulicy (link).
I wiesz, ja bym nie stwierdzał, że samotność jest często tylko skutkiem problemów psychicznych. Mówienie, że to ona jest przyczyną zrytej psychiki to też przesada. Powiedziałbym raczej, że oba problemy są ze sobą bardzo skorelowane.