Aktywne Wpisy

lubie-sernik +26
Zaczyna do mnie docierać co ja odwalam. Za tydzień będę na drugim końcu świata bez biletu powrotnego.
Mogę być tam zarówno miesiąc jak i kilka lat. Trochę miesza się u mnie ekscytacja z jakimś strachem.
Ciekaw jestem w jakim miejscu będę za rok.
Mogę być tam zarówno miesiąc jak i kilka lat. Trochę miesza się u mnie ekscytacja z jakimś strachem.
Ciekaw jestem w jakim miejscu będę za rok.

#ufo #usa
A propo odtajniania tych dokumentów. Gdzieś mi się przewinęło ze widzieli na niebie obiekty w kształcie trójkąta . I możecie mi wierzyć albo nie. Nie mam na celu okłamywania itp. Ale pamiętam jak z jakieś 18-20 lat temu. Byłem łebkiem 13-15lat. Sam na własne oczy z kumplem podczas przechadzki po osiedlu zauważyliśmy w godzinach nocnych 21-23. 3-4 trójkąty jasno świecące na niebie. Stojące w jednej formacji.
A propo odtajniania tych dokumentów. Gdzieś mi się przewinęło ze widzieli na niebie obiekty w kształcie trójkąta . I możecie mi wierzyć albo nie. Nie mam na celu okłamywania itp. Ale pamiętam jak z jakieś 18-20 lat temu. Byłem łebkiem 13-15lat. Sam na własne oczy z kumplem podczas przechadzki po osiedlu zauważyliśmy w godzinach nocnych 21-23. 3-4 trójkąty jasno świecące na niebie. Stojące w jednej formacji.





#webdev
.lol>ul.menu>li*5>a[href=#],. Nie sądzę, by to Twoje "combo" było lepsze.@gagit: Emmet jest do wielu edytorów http://emmet.io/download/ i akurat Vim nie jest oficjalnie wspierany, a przez 3rd-pary
@
@Hauleth: nie wiem co to emmet, wyglądało jak większość małych pluginów do vima.
:x(no i 3 klawisze zamiast 2).ZZjest znacznie szybsze (check VimGolf :D)nie wiedziałam, że ktoś jeszcze używa vima do html :D 5!
:wqnie bo zawsze nadpisuje plik:xiZZtylko jeśli nastąpiła zmiana.http://bliker.github.io/cmder/