Wpis z mikrobloga

Podobno Audi TT było za mało męskie (tak przynajmniej niektórzy twierdzili), więc wymieniłem je na Toyotę Land Cruiser Arctic Truck. Obok Hilux Arctic kolegi z redakcji. Na razie wiem o tych samochodach wiele, bo odebraliśmy je z parku prasowego i dojechaliśmy do redakcji. Jutro od rana do zmroku będziemy je maltretować to napiszę coś więcej. Może dodam trochę zdjęć "na żywo".
Mój Land Cruiser ma 3-litrowego diesla o mocy 190 KM.

Więcej zdjęć w komentarzach.


#motoryzacja #samochody #offroad #toyota
_______________________

Więcej o motoryzacji, pracy w redakcji motoryzacyjnej i fotografii samochodowej od zaplecza znajdziesz dodając do obserwowanych mój tag #mzcars lub po prostu mnie.
Dziekan5 - Podobno Audi TT było za mało męskie (tak przynajmniej niektórzy twierdzili...

źródło: comment_WeSuc3S0USWvlWZ9fIh0ZBqmrIrS9r5u.jpg

Pobierz
  • 23
@STASZEK_WIERTARA: Hilux lepiej wygląda, bo ma bardziej wystające dodatkowe nadkola. Dzięki temu jest trochę zgrabniejszy. LC to trochę taki klocek. Diametralnie różnią się też wnętrzami. LC sprawia bardziej luksusowe wrażenie. Imitacja drewna jest co prawda marna, ale ma ładne podświetlenia i w sumie całkiem elegancko się prezentuje. No ale to nie prezencja jest najistotniejsza. Jutro zobaczymy jak te cuda jeżdżą.
@Dziekan5: Och, świetny ten Land Cruiser... O_O Cholernie zazdroszczę roboty. W sumie jakbym mógł robić coś podobnego z paskami B5 i audi 80, to już byłbym wniebowzięty.