Wpis z mikrobloga

@adrian32114: no to masakra, słyszałem, że objawy oczne może dawać nużeniec a z pasożytów oka to nicienie ale to chyba w tropikach.
@Crusier: rzeczywiście są różne preparaty ale nie działają.
@Psikusmistrz: mam w jednym oku od wielu lat, strasznie wkurzające jeśli zacznę się na nich skupiać, migrena murowana (i w drugą stronę też, bóle głowy sprawiają że bardziej na nie zwracam uwagę). Tak to da się z tym żyć. Dopiero niedawno odkryłam jak to się nazywa.

@Psikusmistrz: mam plus śnieżenie optyczne jako bonus. Co ciekawe śnieżenie optyczne mam od dziecka. Nie przeszkadza mi to bo nie wiem jak to jest widzieć bez tego xD. To coś takiego jak na gifie, ale w moim przypadku nie jest aż tak źle jak. Do tego oczywiście szum uszny też od dziecka i od czasu do uczucie derealizacji.
repiv - @Psikusmistrz: mam plus śnieżenie optyczne jako bonus. Co ciekawe śnieżenie o...

źródło: comment_E2joVRwuHfMstDZiVhaKyBSa5vjwrE0s.gif

Pobierz
uczucie derealizacji


@repiv: ile trwa takie uczucie? zastanawiałem się, czy można to porównać do uczucia, kiedy czasem jak wstanę szybko z pozycji siedzącej i zakręci mi się w głowie - jest to dosyć przyjemne, ciekawe doznanie.
@Psikusmistrz: Same here. Od dziecka plywaja mi te gady w oczach. Z poczatku myślałem ze są to bakterie XD i sie nie przejmowalem, sądziłem ze kazdy tak ma. Potem juz w gimbazie zacząłem strachac i wyguglowalem ze to zmetnienia. Wybralem sie do okulisty i on potwierdzil moja diagnozę. Z tego co wiem jedynym sposobem jest zastąpienie cialka szklistego gazem lub cos w ten deseń, chodz jest to metoda bardzo inwazyjna i
@Sherrax: z krwinkami true story ale to jest akurat zajebiste :) ale muszą być dobre warunki, żebym to zobaczył (bardzo jasno i muszę być wypoczęty) - serio, to wygląda jak plemniki, które cały czas #!$%@?ą sobie swoim torem, rytmicznie