Wpis z mikrobloga

@Psikusmistrz: jak byłam mała to myślałam że to jakaś mapa :D bo zawsze jeszcze taka kropka była na tych liniach, myślałam, że muszę tam dojść do końca. Ale nie wiedziałam w którą stronę iść, bo one zawsze uciekały jak się spojrzałam :<
  • Odpowiedz
@aklopis: Ciśnienie mam ok,nerw ok więc gdzie tu jaskra? Byłem u 5 okulistów, miałem robioną tomografię oczu, chyba to nie jest tak trudne do wykrycia?
  • Odpowiedz
@RysiuFujara: Ja tego nie mam, jak pierwszy raz zobaczyłem na mirko wpis o mętach, jakieś pół roku temu, to nie miałem pojęcia o co chodzi. Po wpisach i komentarzach widzę, że to bardzo #!$%@?ące, dlatego uważam się pod tym względem za szczęściarza.
  • Odpowiedz
Czy to się zalicza do SO?

@ddr2: z tego co wiem to tak.

Ogólnie to się ponoć bierze stąd, że mózg przestaje z jakiegoś powodu filtrować krwinki z obrazu (bo "rejestruje" je każde oko). Najczęściej właśnie z powodu mętów, albo eksperymentowania z psychodelikami.
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning: Też tak słyszałem, degeneracja ciała szklistego powoduje to że zaczynamy widzieć leukocyty.
@Navari: Też mam to i to, ale mi od śniegu bardziej przeszkadzają męty, przynajmniej odkąd zrobiły się czarne.
  • Odpowiedz