Wpis z mikrobloga

Witam i proszę u uwagę! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ponad rok temu bawiliśmy sie w #gamedev i dodawałem na Wykop #gra #squarge. Mam nadzieję że Mireczki #grajo. Jako że na grze nie zarabiamy jak przeciętny Wykopowicz 15k netto ( ͡° ͜ʖ ͡°) to postanowiliśmy stworzyć coś jeszcze. Dziś chciałbym przedstawić Wam, a właściwe bardziej wspomnieć o kolejnym projekcie nad którym pracujemy z kolegą. Nie mogę wszystkiego oczywiście zdradzić od samego początku, więc będę dawkować informacje w czasie. Jedyne co Wam mogę powiedzieć dziś to to, że będzie to #aplikacja społecznościowa (początkowo na #android oraz #web), której zadaniem będzie ułatwić ludziom życie w mieście ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aktualnie mamy przygotowaną w dużym stopniu aplikację serwerową i w początkowej fazie wersje mobilną. Wersja na Androida będzie tworzona z duchem #materialdesign więc dziś pokaże Wam mniej więcej jak będzie wyglądać. Oczywiście kolory jeszcze nie są ostateczne i tutaj przydała by się właśnie pomoc wykopowych ekspertów od #design #pytaniedoeksperta. W zamian oczywiście wpis do #portfolio oraz #cv ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Gdy wszystko będzie już działać to zaprosimy chętnych do #betatesty.

Jeśli są osoby, które chciałyby śledzić postęp tworzenia aplikacji to zapraszam do subskrypcji tagu #elph. Na początku wszystkich chętnych mogę oczywiście wołać, wystarczy zaplusować ten wpis.

Jeśli ktoś ma jakieś #pytanie o technologię lub coś innego to oczywiście można zadawać.

#programowanie #androiddev #java #webdev #php
Pobierz zakopywywacz - Witam i proszę u uwagę! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ponad rok temu bawiliśmy sie w #ga...
źródło: comment_bYPrbLi4iy3VrndVzZacqX8yuafhcUrL.jpg
  • 5
@TadeuszSynZygmunta: raczej i tak już obetniemy wsparcie dla Androida <4, więc nie możemy ograniczać się jeszcze bardziej dla animacji. Pewnie wersja na Lolipop będzie bardziej dopieszczona.
@static_blue: dużo rzeczy możesz osiągnąć za pomocą bibliotek od Googla AppCompat. Na zrzucie wyżej widać 2 elementy: Toolbar oraz CardView, które pojawiły się w SDK 21, a które to możesz użyć w wersjach starszych niż Lolipop dzięki wyżej podanym bibliotekom.