Wpis z mikrobloga

Drodzy nowi znajomi z Wykopu :) jestem tu fresh, a jak wiadomo świeżak, musi się wkupić i coś postawić!
Trudno wódkę postawić na odległość (tym bardziej, że jej nie piję, bo wolę whiskey ;) ).

Jeśli więc zaczniesz mnie obserwować i zaplusujesz ten wpis, to każdego dnia przez 7 DNI rozlosuje wśród obserwujących i plusujących, po 1 takim zajebistym KUBKU #zakazstekania, który jest kwintesencją mojej idei, w której mam dość ludzi, którzy narzekają i nonstop stękają :), a dupy swojej nie ruszą!

Czyli każdego dnia 1 kubek, losowanie powiedzmy, że w okolicach 20:00 :) - info tutaj w komentarzach.

#rozdajo #dajozadarmo #mentalway #zadarmo #konkurs
Pobierz
źródło: comment_bhaohx60018ZN3to3b6p1BANS66JKzZh.jpg
  • 155
Dzięki wielkie za taką chęć do dyskusji :)

Teoretycznie zalew rynsztoka i chamstwa, ale to tylko pierwsze błędne wrażenie.

Chamskich / agresywnych komentarzy = 22
debilnych = 11
z jajem = 22
plusów w momencie pisania = 352
obserwujących dołączających do akcji = jakieś 160

Kto potrafi liczyć... ten widzi realia.

Czyli jak wszędzie ODSETEK idiotów, hejterów i tych, którzy chcą się wypromować na Tobie jest ZNIKOMY, ale to oni najmocniej krzyczą
Pobierz
źródło: comment_5zq70hfWy3wZqoaA0Zdild8Tg9ufBBf1.jpg
@przemeklif: @duckar: @Kopamatakawapl: czyli teraz kiedy widzicie, że Wasza dziecinada po mnie spływa atakujecie tych samych, z którymi wczoraj szerowaliscie inne story - brawo!

Do życia potrzeba 1 ukochanej osoby.
Do dobrej zabawy kilkunastu przyjaciół.
Do zarobienia miliona zaledwie 1000 klientów.

Możecie sobie ołtarzyki robic z czarna lista i onanizować się skrycie, a mnie to moi drodzy spływa pomiędzy nogami. Buziaki dziewczęta :*
@Mike_waw: Człowieku, skoro wszystko po tobie spływa, to po #!$%@? się tu udzielasz? Szukasz wrażeń? Wrogów?
Skoro nikt ci się tu nie podoba i jesteś tu dla jakichś #!$%@? plusów, to usuń konto.
Masz meeeega kompleksy. Chwalisz się na portalu ze śmiesznymi obrazkami że zarabiasz ileś tam... #!$%@? nas to obchodzi. Nawet taki @benzdriver, który ułożył sobie życie zajebiście się tak nie chwali jak ty. ;]