Wpis z mikrobloga

Oferta konfederacji dla polaków - duży samochód w dieslu, karkówka z grilla na trawniku pod własnym domem - wszystko za własne ciężko zarobione pieniądze.
Oferta oPOzycji dla polaków - robaki podgrzane na grillu elektrycznym na balkonie w mieszkaniu 35m2 wynajmowanym od korporacji i życie na zasiłu zwanym dochodem podstawowym.

Ale polactwo i tak nie zagłosuje na konfederację bo ta nie pozwala się skrobać julkom, jest przeciwko LGBT oraz nie robi laski ukrainie. Ehhh, ale ten naród jest durny.

#nieruchomosci #motoryzacja #konfederacja #inflacja #ukraina #lgbt #polityka
  • 48
@Viado: Oferta konfederacji dla Polaków to stawki w kancelarii Mentzena. Będzie z tego dom i dwa samochody jak mówił Tyszka w wywiadzie RMF FM?
Link do wywiadu:
https://www.youtube.com/watch?v=UxFputcMulw

Link do stawek:
https://superbiz.se.pl/wiadomosci/ile-zarabia-sie-w-firmie-slawomira-mentzena-kancelaria-opublikowala-kilka-ofert-pracy-25-04-aa-dyfo-BAYX-osjT.html

PS: Polaków piszemy z dużej litery.
Pobierz TeslaPrawdziwy - @Viado: Oferta konfederacji dla Polaków to stawki w kancelarii Mentz...
źródło: Mentzen stawki
@TeslaPrawdziwy: Ale co tutaj mają do rzeczy ogłoszenia z kancelarii mentzena? Skoro wg Ciebie za mało płaci to na pewno nie znajdzie kandydatów i jego firma updadnie. A są to ogłoszenia na część etatu więc stawki są rynkowe - jak Ci się to nie podoba to załóż sobie swoją firmę i płać ludziom 10k za 1/2 etatu.
Typowy Polaczek zamiast niskich podatków i braku regulacji woli wysokie podatki,


@majkel88: chodzi o te niskie podatki o których Mentzen mówił że nie da się ich radykalnie obniżyć bo mamy zobowiązania czy raczej chodzi o te niskie podatki o których guru jedynej prawicowej partii na świecie mówi że to lep na frajerów żeby wygrać wybory? Polaku, wybierz mądrze w której grupie chcesz się znaleźć
1) Frajerów którzy nie słuchają co mówią
Pobierz Zaqwsxe - >Typowy Polaczek zamiast niskich podatków i braku regulacji woli wysokie po...
źródło: obraz_2023-04-29_142850976