Wpis z mikrobloga

Logika wykopków jak zawsze żelazna xD

Hejtuja złodzieji itd. zabić sebów kradnących hehepiwko z zabki publikować twarze robić znaleziska a tutaj z drugiej strony kwitnie paserstwo - kupowanie kradzionych kont na #platiru od rosjan i pomaganie innym jak kupić kradziony towar xD że jeszcze za to bany nie latają to aż się dziwię ostatnio dawali za wszystko a tu proszę przestępczość internetowa tak bardzo ignorowana xD

Yebane biedaki pokupowaly konsole za hajs od mame i tate albo pobrały na kredyty i już na gierki nie stać xD trzeba od ruskich kradzione brać. Najlepsze, że jeszcze dumni z siebie jakie to dile robio a nie wiedzą, że kupowanie kradzionych rzeczy to przestępstwo xD

Chichram się wykop.pl - groźni studenciacy przestępcy gangsterzy und paserzy xD

#abercontent
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aberworthy: Piękny wpis :)

To samo jest z wychwalaniem PirateBay i ich działalności. I generalnie spraw związanych z własnością intelektualną.

"Ja ściągam muzykę z interneta żeby nie dać zarobić k----m z korpo, bo oni niszczą muzykę" Fuck Logic.
  • Odpowiedz
  • 9
@losiul: widzę, że się nam przypałętał z głównej białorycerzyk obrońca elitarnego grona wykopków xD udowodnij mi, że ta grupa trudniąca się paserstwem to nie wykopki. Są wykopkami i tyle xD tez jestem wykopkiem ale się nie trudnie paserstwem a oni tak. Co nie zmienia faktu, że wszyscy jesteśmy wykopkami i cierpimy za grzechy naszych współbraci xD
  • Odpowiedz
@Aberworthy: Ty stawiasz zarzut, to sam go obroń.
Nie potrafisz?


"Przypałętał" - jestem na wykopie dłużej od Ciebie..
Dlaczego z powodu paserstwa paru użytkowników wszyscy mamy "cierpieć za grzechy współbraci"? Skąd wziąłeś tą tezę?
  • Odpowiedz
  • 7
@losiul: usuń konto mi powie co za mistrz dyskusji i ciętego humoru xD obroniłem wyborowo jak jedyny twój argument jaki pozostał to napisanie mi żebym se konto usunoł xD

Jeszcze ten argument jestem na wykopie dłużej wiec mam rację xD skąd ty się urwałes no tak z głównej xD

Będziesz cierpiał za grzechy moje i swoje xD
  • Odpowiedz
@biczplis: lol idź na główną a nie p------------z się do chanmowy kolegi Abera, najpierw poczytaj mirko i ten kontent a potem się dopierdzielaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Aberworthy: JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ. Ale widzę, że "vikopki" już HURRRRRRRR DURRRRRRR, dupencje boleli i to bardzo oraz co u niektórych załączyło się uprawianie białorycerstwa obciąganego. Oby tak dalej, wuja! xD
  • Odpowiedz