Wpis z mikrobloga

@Aro0: masz abonament? Mi nie zjada dziwna sprawa a informacji tyle co nic. Mogę już przedłużać umowę i nie wiem co robić bo jak działa narazie to nie ma sensu póki co przedłużać dopiero w marcu mi się kończy :)
@FLOLPROBA: dziwne , chyba nie zjada, przełonczylo mnie sie na 3G i zjadało teraz lte i nie rusza , ja myśle nad domowym lte z play mam neostrada max 8 megabitów , a przez play ponad 40 :) :) a cena ta sama 50 zł
@ElCidX: starcza do grania online itd ale do zassania i wysłania czegoś większego to masakra, teraz podlanczam telfon jako hot spota zasysam ponad 40 megabitów , robie tak puki nie mam limitu w play i coś większego do wysłania/pobrania
@Aro0: Ale w momencie jakby kiedyś play wniosło jakieś limity to będziesz miał problem.

Sam korzystam z Play :) Bo u mnie neo to maks 1 mbps, ale jak bym miał lepszą alternatywę po kablu, to został bym na kablu. To jednak jest internet radiowy i z gumy nie jest i kiedyś będzie przeładowany.
@ElCidX: no w sumie masz racje :),narazie poczekam, tez miałem 1mbps ale co chwile zgłaszałem awarie (online), już po 3 interwencji technika miałem 4mbps teraz max 9 w porywach a stabilnie 8 (mieszkam w domku na obrzeżu miasta, do centralki sporo)
@Aro0: Ja akurat na wsi i do centrali 5 km więc więcej nie dało rady i wybawieniem okazało się lte play :) Prędkość oscyluje w granicach 14-15 mbps a do masztu też mam 4,5 km a używam samego modemu.