Wpis z mikrobloga

@benzdriver: ja jeżdżę fiatem :D ale chodzi mi o to, że te trzy marki premium robią na mnie wrażenie dopiero w segmencie E;
A4, seria 3, klasa C wyglądają jak takie spłaszczone wersje tego co ci producenci oferują w lepszych segmentach; zwykle droższe, a przy tym często słabiej wyposażone niż to co produkują inni.
Dla mnie najciekawszym autem segmentu D jest opel insignia, ewentualnie mazda 6, czekam aż włosi pokażą coś
@przemek6085: proponuje, zebys sie kiedys przejechal ktoryms z tych samochodow. Te samochody z markami popularnymi w segmencie maja wspolny tylko rozmiar. Nic poza tym. Przejechanie 1000 kilometrow C klasa na strzal to zaden klopot. Po oplu czy mazdzie bedziesz mial dosc. Trakcja, zawieszenie, wygluszenie, siedzenia i wiele innych - na tym m.in. polega 'Premium' ;)
@benzdriver: jest to całkiem prawdopodobne i wierzę, ale jakoś w ogóle nie trafiają w moje gusta te auta; jak ma być prawdziwe premium to dopiero kolejny segment do mnie przemawia z tych marek

sam jezdze e60


@MKOwen: szanuję, przez wielu uznawana za najbrzydszą "piątkę", moim zdaniem najciekawsza, o czym zresztą już tu pisałem :D
jak się sprawuje? rzeczywiście taka awaryjna?
@przemek6085: jak dla mnie to najlepszy samochod na swiecie:P i najladniejszy:D w mpakiecie to bajka:D do tego samochodu trzeba dorosna chyba:p.

A co do awaryjnosci to powiem , ze i tak i nie xD. Zalezy co masz na mysli. Mam ja 2,5 roku, przejechalem 100 tysiecy i w sumie z powazniejszych rzeczy to wymienialem kolektor wydechowy bo mi popekal ( standard w bmw) przyczyna bylo za duzo dawanie w #!$%@? xD.