Wpis z mikrobloga

Brytyjczyk trafił do celi z dwoma
muzułmanami.
Chciał zagaić rozmowę i pyta:
- Za co siedzicie?
Jeden z muzułmanów mówi:
- Zabiłem brytyjskiego żołnierza i dostałem 2 lata.
Brytyjczyk zaniepokojony pyta o to samo drugiego.
- Ja zabiłem całą brytyjska rodzinę i dostałem 6 lat.
Brytyjczyk w szoku. muzułmanie z
ciekawości pytają go:
- A ty za co siedzisz?
- Dostałem 15 lat za wykrzykiwanie rasistowskich haseł pod meczetem.
- Jak to, 15 lat?
- Tak... Miało być dożywocie, ale sędzia wziął pod uwagę że to nie ja krzyczałem.

#suchar #humor #heheszki #ciapaki
  • 18
@pejczi: Widzę, że bardzo cię śmieszy sprawa pakistańskich pedofilii, którzy przez kilka lat zgwałcili kilkadziesiąt brytyjskich dziewczynek, a policja bała się o tym powiadamiać media z powodu oskarżeń o rasizm. Albo to, że kiedy Arab we Francji się na ciebie zapiekli może bez problemu krzyczeć na ulicy o tym, że rucha twoją matkę, a jeśli ty mu odpowiesz na obelgi zostaniesz nazwany rasistą i społecznie wykluczony, czy nawet pozwany.

Mam nadzieję,
@Aleksander_Newski: Pisałem całkowicie poważnie Indoktrynacja zaczyna się w Polsce. Dzieci są zmuszane do wizyt w meczetach i spotykanie się z muzułmanizmami. Wmawia się dzieciom, że Tatarzy są spoko, ale my wiemy, że to zakamuflowani terroryści. Powinno się ich deportować póki nie jest za późno.
@pejczi: Dowcip dowcipem. Ale problem jest poważny. Zresztą sam wczoraj o tym pisałeś do mnie:

Musze sie z Tobą wyjątkowo zgodzić, że Francja ma problem z imigrantami. Bedąc w Paryżu byłem jedynym białym w metrze, ludzie patrzyli sie na mnie jak na jakiegos przybysza z innej planety. Niestety, o higienie osobistej to oni chyba nie słyszeli, bo trąciło od nich odorem od nich tak, że to masakra


@wyindywidualizowanyentuzjasta: Zief. Próbuj