Wpis z mikrobloga

@R3O0S1: #!$%@? głupoty i tyle, nie słuchaj jej bo ci koło dupy narobi wielkie kocham cie a bedzie ciągnąc laske tamtemu. Mówisz kategorycznie albo ja albo on (o ile ci zalezy ) albo sie znia tylko dupcysz. Jak jej zalezy to go oleje a jak nie to olej ją. Mozesz tez pokazac jej ze masz inne "kolezanki" i wzbudzic zazdrosc oraz poczucie winy. Swoja droga do tego bylego tez bym napisal
@pasztet_w_lasce: Na pytanie dlaczego nadal pisze ze swoim byłym odpowiedziała

"Wlasnie nie moge sobie z tym poradzic.
Nie stracisz,wiesz jak mnie zranil...
Kocham Cie i nie zamierzam tego zmieniac"

@integra: Co proponujesz napisać do byłego?
@R3O0S1: Jeśli unika swoich znajomych jak z tobą jest to albo się wstydzi ciebie, albo nie chce się przyznać,że z kimś się spotyka, proste. A przynajmniej wg mnie nie ma innego racjonalnego powodu, a tłumaczenie, ze "ludzie sami potrafię dostrzegać" - na siłę.
No, ew. nadal jest z byłym/ma kogoś innego i boi się, że znajomi ją zdemaskują.
@R3O0S1: @pasztet_w_lasce:
Po pierwsze przestan sie jej tluaczyc i robic przegrywa. Mow wprost jak jest i co czujesz co nie pasuje bez pieknych slowek.

Co do niej to o czym ona pisze ? W sumie no #!$%@? swieci slonce jest ladnie wiesz plynie rzeczka ale generalnie to tak masz racje jest ladnie (mimo ze nie masz racji). Co potrafia dostrzegac sami, sporo osob nie wie ze nie jest sama ?