Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #feels
Mirki potrzebuje pomocy
Jest super, mam od ponad miecha dziewczynę, 10/10. Spędzamy ze sobą dużo czasu, jednak....
Nikomu nie przyznaje się że ma chłopaka, pisze cały czas z byłym, który podobno bardzo ją zranił, jednak nadal z nim pisze #logikarozowychpaskow . Stara unikać się ze mną miejsc gdzie mogą być jej znajomi.
I co ja mam myśleć #wygryw czy #przegryw ?
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@R3O0S1: Postaw sprawę jasno.

Kochanie albo zabierasz mnie do swoich znajomych albo się żegnamy.

Trzy lata temu byłem w identycznej sytuacji. Dziewczyna w ogóle nie zabierała mnie do swoich znajomych, byłem dla nich widmem, a ona spotykała się z nimi zawsze solo. Postawiłem warunek. W końcu się przełamała.

Potem przyznała się o co chodziło. Bała się że mnie nie zaakceptują, bo uwielbiali jej byłego. Mnie ostatecznie uwielbili bardziej :p
  • Odpowiedz
@R3O0S1: Nie utrzymuję absolutnie żadnego kontaktu z byłymi (nawet życzeń urodzinowych nie wysyłam SMSem), bo nie czuję takiej potrzeby i tego samego wymagam od swojej obecnej dziewczyny. K---a. Skoro jest teraz z Tobą, to można rozumieć, że uznaje Cię za bardziej wartościowego od tamtego gościa. Więc albo tupniesz nogą, albo cały czas będziesz pod pantoflem.
  • Odpowiedz
@R3O0S1: 30 błędów jakie warto popełnić w związkach:
(...)
7. Próbować rozkochać ponownie eks, żeby do ciebie dotarło, że ta droga do szczęścia zarosła już krzakami.
(...)
23. Być dla kogoś emocjonalnym tamponem i każdego dnia wysłuchiwać litanii czyichś problemów. Nauczy cię to jak wyczerpujące jest bycie dla kogoś ciągłym wsparciem i że jeśli nawet poczucie bezpieczeństwa w związkach jest ważne to wciąż znaczącą część swoich problemów trzeba rozwiązywać
  • Odpowiedz
@R3O0S1: 3 licbaza to jeszcze nie jest ogarniętą kobietą.
jeśli nie pokażesz jej że jesteś facetem z jajami (a wnosząc po tym jak z nią piszesz, nie zanosi się na to niestety)
to za kilka tygodni usłyszysz "Przepraszam! wiem jestem kłamliwą suką, ale nie mogłam się z tym pogodzić i musiałam do niego wrócić, wiem że nigdy mi tego nie wybaczysz, ale to jest silniejsze ode mnie ;C, Kocham Cię, ale jak brata, albo przyjaciela..."
jeśli chcesz żeby w ogóle coś z tego było to lepiej od razu zacznij się zachowywać jak facet!

1. nigdy nie kontaktuj się z jej byłym, on jest dla Ciebie powietrzem, gdy dziewczyna mówi "mój były do mnie dzwonił wiesz..." odpowiadasz krótko "mój pies się dziś zesrał na dywan" bo równie wiele obchodzi ciebie jej były co ją poranna kupa twojego psa. nigdy nie reagujesz agresją/ciekawością/pocieszaniem/smutkiem na jego widok/wspomnienie ten temat jest dla ciebie nudny, wyeksploatowany, bez znaczenia. Tylko przegrywy przejmują się byłymi
  • Odpowiedz