Wpis z mikrobloga

Z racji tego, że wczoraj minął miesiąc od mojego postanowienia, że nie kupuję gier, tylko dlatego, że są na promocji, to przyszedł czas na krótkie podsumowanie #stopchomikowaniugier [czarnolistujcie, bo ewentualnie pod tym tagiem będę składał raporty nt. ewentualnych powodzeń i porażek].

Cieszę się, że nie uległem pokusie, ale z drugiej strony czuję, że to niezbyt wielkie osiągnięcie. Tegoroczne Zimobranie na Muve nie skusiło mnie niczym, od kilku edycji jedyną atrakcją na Wiosno/zimobraniu jest dla mnie Skyrim LE, ale skutecznie się póki co opieram.
Gaben też się niczym nie popisał na swojej wyprzedaży, jedyna gra, nad którą się zastanawiałem to #spelunky, ale udało się powstrzymać. Inne sklepy również niczym specjalnym nie zachwyciły.

Obawiałem się, że Humble Bundle na święta/nowy rok #!$%@? czymś konkretnym i będę musiał kupić, ale na szczęście nic takiego nie miało miejsca. Pozostałe bundlowe oferty było IMO po prostu kiepskie.

Jeśli chodzi o jutrzejszą wyprzedaż w Biedronce to zastanawiam się czy nie kupić Resident Evil: Operation Raccoon City ( ͡° ʖ̯ ͡°). Standardowo - niska cena kusi, a do tego po drodze do roboty mam Biedronkę, więc nie trzeba się specjalnie wybierać... Oby w tym konkretnym sklepie nie mieli, albo mnie się kompletnie nie chciało tam wchodzić ( ͡ ͜ʖ ͡)

#steam #gry

Edit: byłbym zapomniał - jakoś wraz z początkiem postanowienia kusił mnie bardzo najnowszy Bioshock za 15 zł czy Divinity: Original Sin za 40 zł (?).
Pobierz Lookazz - Z racji tego, że wczoraj minął miesiąc od mojego postanowienia, że nie kupu...
źródło: comment_t6NtFtF1otPll68ld63Qt35zKn4fLzr3.jpg
  • 7
@Lookazz:

Gaben też się niczym nie popisał na swojej wyprzedaży, jedyna gra, nad którą się zastanawiałem to #spelunky, ale udało się powstrzymać. Inne sklepy również niczym specjalnym nie zachwyciły.


Bierz Spelunky! Nie słuchaj siebie! A jak masz z kim grać na lokalu to już w ogóle. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obawiałem się, że Humble Bundle na święta/nowy rok #!$%@? czymś konkretnym i będę musiał kupić, ale
postanowienia byś nie złamał


@Bercik899: skoro wydawałbym na to kasę, to jednak bym złamał :D

Bierz Spelunky! Nie słuchaj siebie!


@Raffael: Nie wziąłem jak był za mniej niż 3 ojro, dlaczego mam brać teraz? :P
@Bercik899: dobrze wiemy, że samo +1 do Steam czy innej platformy nie jest problemem, a to, że jednak się kasę wydaje na to, często przy tym nawet nie gra ;)
@-PPP-: może i bym żałował, ale znając mnie, to prędzej by się w bundlu za 1$ pojawiła, niżbym zagrał.
@Raffael: nawet jak będzie to się nie dam!