Wpis z mikrobloga

@variss: Nawet jeśli komuś się podoba, to nie wierze że podoba mu się bardziej niż np: coupe. A różnic prędkości nie ma ogromnych, bo mimo wszystko jest to chyba tylko 50kg mniej.
  • Odpowiedz
@reddml: No ale przed chwilą dyskutowaliśmy o masie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja też super za wyglądem nie jestem, najważniejszy jest silnik. Ale jak już zdecydowałem się na E46, to szukałem tylko Coupe i tylko w jednej wersji silnikowej. I nie żałuje :)
  • Odpowiedz
@SpeeDKB: Przeczytałem, że posiadasz E46 Coupe. Pewnie 328 lub 330? Też mam E46Ci ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale z mniejszym silnikiem :) 2.2l. W sezonie i tak niczego większego nie potrzebuje bo przy kołach jakie zakładam troszkę szybciej nie da się jeździć :)
  • Odpowiedz
@JK660: Tak 328 :) Ja akurat nie jestem fanem rezygnowania z czegoś, na rzecz wyglądu. Sam jeżdżę na 18" bo tak kupiłem, ale jak założę 17" zimowe to jest niebo a ziemia :)
  • Odpowiedz
@SpeeDKB: No ja właśnie bardziej w estetykę poszedłem :) W lato siedzą 19'' trochę przyszerokie do tego auta ( ͡° ͜ʖ ͡°) na dynamike przyjdzie czas :) liczę, że za jakieś 2-3lata uda się na M3 E46 przesiąść. Wtedy już daruje sobie pseudo germanizacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@JK660: Poślij zdjęcie swojego jak masz :) U mnie były nadkola lekko poszerzane na rolce, ale prawie tego nie widać. No i troche modyfikacji innych też jest, praktycznie nic nie musiałem w nim robić, jedynie tłumik wymieniłem bo był brzydki. No i takie M3 to też moje marzenie. Ale kusi mnie jeszcze dużo innych aut, jakaś Impreza lub AMG C32 :)

A tu zdjęcie mojego
SpeeDKB - @JK660: Poślij zdjęcie swojego jak masz :) U mnie były nadkola lekko poszer...

źródło: comment_qEElYuDPfjvwrLwyTzcHqFAWAjGjHHpX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@SpeeDKB: O masz ten rzadki zderzak. Topaz blue świetnie się prezentuję :) Ja muszę na przyszły sezon coś pomyśleć o nadkolach. S95 mocno trą... :D Przejazdy przez torowisko nie są jeszcze złe, ale lekko sfałdowany asfalt na drodze daje popalić. Jeżdżę po Łodzi ( ͡º ͜ʖ͡º) Będę starał się najpierw jakiś większy negatyw ustawić. Jak to nic nie da to zostaje rolka nadkoli....

Co do
JK660 - @SpeeDKB: O masz ten rzadki zderzak. Topaz blue świetnie się prezentuję :) Ja...

źródło: comment_lQuky9vNor89VU560ghq9fE3vf9pGpUU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@JK660: Ta, Aero :) Może nie tyle rzadki, co mniej popularny i nawet jest tańszy niż M-Pakiet. Ale nie zmienię go za nic, podoba mi się, i na żywo nawet lepiej wygląda niż na zdjęciach :) No dość mocno Ci to wystaje :D Ja mam prawie całe schowane, ale wystarczą 2 osoby na tylnej kanapie i czasem przyhaczy o nadkole. Dawaj na rolkę, poszerzony będzie nawet lepiej wyglądać. I czy
  • Odpowiedz
@JK660: A tutaj jak to mniej więcej u mnie wygląda. I tak, wiem że tył mam niżej niż przód :D Musze pokręcić go trochę do góry, i przy okazji nie będzie już haczyć. No i felgi już takie miałem. Nie są złe i raczej nie będę ich zmieniać, ale osobiście wolałbym trochę szersze, i naciąg zrobić jak u Ciebie. Bo węższej opony nie ma co zakładać na te felgi, 225
SpeeDKB - @JK660: A tutaj jak to mniej więcej u mnie wygląda. I tak, wiem że tył mam ...

źródło: comment_20DgDgFef1QV1pQxu95H6jcwzcwbq6Cw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@SpeeDKB: Hehe próbowałem kiedyś w 4 osoby pojechać swoim na tych 19'' Zostały od razu wykopane bo ni cholery nie dało się jechać :D W dodatku tankuje po "studencku" bo jak wleje za dużo benzyny to też dupa przysiada i trą koła. :D całe przednie lampy (+ kierunki) bankowo były wymieniane przez poprzedniego ownera i możliwe, że to te same kierunki co u Ciebie. A z tyłu są ledy dymione.
JK660 - @SpeeDKB: Hehe próbowałem kiedyś w 4 osoby pojechać swoim na tych 19'' Został...

źródło: comment_INCoMsozjhzzYG6YZpbgQm4IrwMCCcMR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz