Wpis z mikrobloga

Niebieski kupił duże opakowanie prezerwatyw, pośmialiśmy się "po co Ci tyle, do końca roku będziesz miał zapas ( ͡° ͜ʖ ͡°)" - stwierdził,że musi pokazać mi bardzo dokładnie, do czego służą. Nie, dzięki, nie mam ochoty i to byłby gwałt, po czym nastąpił wywód niebieskiego:

"To byłby gwałt tylko dla jednej ze stron. Demokratycznie wszystko jest w porządku, bo demokracja działa tak,że decyduje większość. Jestem cięższy, więc jestem większością. Ważę 56kg, ty ok 44, co daje 100,więc mam 56% i mam przewagę - nie jest możliwy gwałt, dopóki nie przytyjesz."

Miny ludzi słuchających nas na ulicy - bezcenne.

Wniosek: to nie jest gwałt, jeśli jesteś lżejsza.

#niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #heheszki
  • 173
@suckuba: Też tak miałem, ale nie przytyłem dopóki nie zacząłem jeść często(6-8 posiłków dziennie). Jeśli jest się ektomorfikiem(a Twój facet tyle ważąc pewnie jest), to Twoje ciało ciągle zjada samo siebie, chyba, że ma do dyspozycji inny pokarm. Trzeba często dostarczać dobrego paliwa i to w nadwyżce, żeby urosnąć. To bardzo trudne, może nawet trudniejsze niż odchudzanie.

Nie musi się tym jednak przejmować, nie każdy chce być dzikiem. Widać Twój facet
To w takim razie nie masa, tylko obrastasz tluszczykiem na zime =]

Miesnie nie jest tak latwo spalic.

Ja przez 5mies przytylem z ok 80 do 96.

Mam nadzieje, ze chociaz polowa to miesnie =]

Narazie robie mase, czuje ze mam wiecej sily, ale sie mocno zatluscilem.

Na wiosne bede rzezbil, zobaczymy co z tego bedzie...
@kendziu666: Zimą ćwiczę na siłowni i monitoruję poziom tkanki tłuszczowej, wieć możesz być pewien że nie obrastam tłuszczem ;P po prostu przy mojej ilości i intensywności treningu w sezonie, musiałbym mieć dodatkowe 2 żołądki żeby dostarczyć tyle paliwa żeby utrzymać to co wypracuję przez zimę
@mamtrzybuty: Wiem, jak się tyje z niedowagi,bo sama dietą i sportem przytyłam 8 kg. I wiem,że łatwiej schudnąć, bo nawet ostatnio w tydzień schudłam 2-3 kg przez sam stres. @teryuu też wie, jak przytyc, jak zbudować mase, jak rozplanować dietę itp, spokojnie ;)