Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś był zainteresowany jak wygląda mój codzienny dojazd do #pracbaza to zapraszam do subskrybowania kanału poniżej ;) Codziennie będę dodawał 2 filmiki - jeden jak dojeżdżam, a drugi jak wracam z pracy - odpowiednio o zachodzie jak i wschodzie słońca ;) Na kanale będą też pojawiać się inne, róznej maści filmiki - głównie w związku z moim #bmw :)

Bardzo chętnie odpowiem na pytania i objaśnie jak wygląda jazda po #uk - szczególnie samochodem z kierownicą po prawilnej stronie ;)

Proszę o uwagi! :)

#bmwsorka #sorekabbey #motoryzacja
sorek - Gdyby ktoś był zainteresowany jak wygląda mój codzienny dojazd do #pracbaza t...
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@maze: dobra miejscowa, wiem, ze bedac np w manchesterze narazalbym sie na zabranie auta bardzo, ale w pokudniowym yorkshire nikt nie daje o to #!$%@?.. raz kumpel sie scigal z nieoznakowanym to go prosili by wolniej jechal i by ubezpieczyl auto w uk - juz tu ponad rok siedzi ;)
  • Odpowiedz
@sorek: na razie podziękuję, chyba jakiś jednośladzik ogarnę. Czyli co, po 6 miesiącach mogą mi #!$%@?ć auto i potem będę musiał się z nimi w tańcu droczyć o odebranie auta i uiszczeniu kilkuset funtów? Chyba niezbyt często organizowane są tutaj kontrole drogowe?
  • Odpowiedz