Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś był zainteresowany jak wygląda mój codzienny dojazd do #pracbaza to zapraszam do subskrybowania kanału poniżej ;) Codziennie będę dodawał 2 filmiki - jeden jak dojeżdżam, a drugi jak wracam z pracy - odpowiednio o zachodzie jak i wschodzie słońca ;) Na kanale będą też pojawiać się inne, róznej maści filmiki - głównie w związku z moim #bmw :)

Bardzo chętnie odpowiem na pytania i objaśnie jak wygląda jazda po #uk - szczególnie samochodem z kierownicą po prawilnej stronie ;)

Proszę o uwagi! :)

#bmwsorka #sorekabbey #motoryzacja
  • 44
@innv: pomyśle! Kamerka będzie odrobine niżej ale obecnie jest problem z ustawieniem jej (zamówiłem już chwytak, więc jakość powinna się podeniść znacząco). Akurat OnePlus jakość nagrywania ma bardzo spoko - jeśli jednak polecisz mi jakiś lepszej jakości wideorejestrator, którego nie będę musiał podpinać do kompa by z niego coś zgrać - nie ma problemu :) (głównie zależy mi na jakimś szerokokontnym obiektywie w nim).

@kon-jakub: Niestety nie wiem na 100%,
@sorek: Ta bmka miała być właśnie do takiego luźnego polatania po mieście + troszkę trasy, jakby coś wypadło. Na wyższej mocy mi nie zależy, nie mam obycia z RWD i chciałbym się "wprawić" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mateusz15936: To poszukaj jeszcze is, najlepiej silnik m44b19. 4 cylindry co prawda, ale moc 140km vs 150km w 320i. Za to silnik jest lzejszy.

318is powinienes znalezc w lepszym stanie latwiej niz 320 :)

i wszystkie isy to coupety.
@tomixo: gość ją kupił, bardzo chwalił, ale chyba się poddał (niestety nie chce mu się wydawać na nią kasy, sądził, że za 900£ będzie miał auto na lata i nie będzie nic musiał robić) i boi się kosztów. Narazie jest bak do łatania, przepływka do wymiany no i gdzieś uszczelka pod szybą się #!$%@?ła i gdzieś tam jest jakaś dziurka przez którą się sączy - generalnie nie wiem, będę się z
@sorek: 323i to jest silnik 2.5 i nawet nowszy niz 2.5 z 325i, jasne ze daje rade :) ale tez nie prosty do kupienia :)

fajne 2.8 mozna kupic w e39, latwiej bedzie znalezc, ale niestety masa e39 wieksza.. no i komfort o 2 klasy lepszy, ale i koszt duzo wyzszy... szkoda, ze nie produkuja e36 do dzisiaj :)
@szancik: to akurat z pracy wracałem - ASOS Barnsley ;)

@matiit: też bym chciał by E36 produkowali do dzisiaj ;) IMO najprostszą rzeczą jest kupić E36 w pasującym wyposażeniu z idealną blachą i jakimkolwiek silniku i po prostu zrobić swapa na silnik jaki się chce - tyle ;)