Wpis z mikrobloga

Sytuacja z dzisiaj, stacja BP gdzieś we Wrocławiu.

Właściciel Audi A8 D3 tankujący LPG i jakiś Sebix z Toyoty Corolli ładujący PB95 zaraz koło dystrybutora z gazem.

Seba: - hehehe, na audice sie dozbierało, a teraz gazik ładujemy, nie?


zaorane

Seba odwrócił wzrok i zawistną miną wsiadł do swojego Japończyka.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#truestory

#samochody

#carboners

#lpgtezpaliwo
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stopoman: nie chce mi się ciągnąć tej dyskusji, Ty nie przekonasz mnie, że wsadzanie gazu do takich aut to dobra sprawa, a ja Ciebie, że na tym nic nie zaoszczędzisz - fakt, paliwo tańsze, ale w zamian co innego wystrzeli i wszystko się wyrówna ;)
  • Odpowiedz
@Tibiasz: Audi a8 to typowe auto na pokaz. Nie wypada w tym sensie ze do aut klasy d nie wkłada się gazu. A co ludzie pomyślą? Biedakom stanie, kumaci parskna pod nosem
  • Odpowiedz
@Kresowiak: No to twoja logika, niektórzy kupią sobie takie auto dla wygody i funkcji. Nie wypada tylko do aut typowo sportowych, ze względu na specyfikę pracy takich silników i przeznaczanie auta - szybkiej i dynamicznej jazdy.
  • Odpowiedz
j--------e ludzie, jacy jesteście niedoj... albo nic xd prestiż w starej audicy z lat 90 xd nie wypada zakładać gazu. Naprawdę czytając te wypowiedzi to można jebnąć.
  • Odpowiedz
@Kresowiak: Kumaci parskną pod nosem i będą jeździli 2x dorżej bo tak wypada.

Nie wiem gdzie ty tych swoich kumatych znajdujesz, bo pieniędzy z takim myśleniem to nie mają na pewno.
  • Odpowiedz
@cbl03: a może go nie interesuje pseudoprestizowe auto z Niemiec i woli mieć tanio. Można mieć w nosie temat pochodzenia auta.

@DirtyS: zapraszamy do Krakowa na wole Justowska, zapewniam że zapelnisz palce obu rąk w 2h
  • Odpowiedz