Wpis z mikrobloga

Sytuacja z dzisiaj, stacja BP gdzieś we Wrocławiu.

Właściciel Audi A8 D3 tankujący LPG i jakiś Sebix z Toyoty Corolli ładujący PB95 zaraz koło dystrybutora z gazem.

Seba: - hehehe, na audice sie dozbierało, a teraz gazik ładujemy, nie?


zaorane

Seba odwrócił wzrok i zawistną miną wsiadł do swojego Japończyka.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#truestory

#samochody

#carboners

#lpgtezpaliwo
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przykład wypowiedzi @Recuvvva pokazuje dlaczego nie warto podejmować dyskusji z przeciwnikami gazu. W większości to osoby które :


b) nigdy nie miały gazu w aucie

c) jeździły na najtańszych instalkach I generacji ( nie sekwencyjnych )
  • Odpowiedz
@Recuvvva: fajną fure ma tatuś/sąsiad...


Co do tego gazu, to tak sobie teraz pomyślałem że w sumie to z opinią na jego temat jest jest z dziurą w dupie - każdy ma swoją...
  • Odpowiedz
@Recuvvva: Sranie w banie, ludzie jeżdżą po 10 lat w gazie i c---a sie dzieje, oczywiscie biedaki muszą hejtować za gaz i za każdym razem ocierać łezkę łapiąc za pistolet na stacji. To że ósema się rozkraczyła to wcale nie musiała być wina gazu, tylko tego że to auto to stary szmelc.
  • Odpowiedz
@stopoman: no sorry stary, ale według mnie zasada jest prosta - skoro kupujesz auto, które bądź co bądź zasysa trochę paliwka to chyba musisz być przygotowany na jego utrzymanie, wsadzanie gazu do takich silników jest po prostu dla mnie niezrozumiałe.
  • Odpowiedz
@Kresowiak: Ani tym, ani tym. Po prostu dla mnie to jest śmieszne, że ludzie hejtują za gaz. Lepiej wydać te pieniądze na coś przyjemnego niż wypierdzielać na Orlenie... Znam wielu ludzi którzy mają kasę a i tak jeżdżą w LPG.
  • Odpowiedz
@cbl03: równie dobrze można się przemieszczać z punktu A do punktu B fiatem panda z fabrycznym gazem. Prestiżowe auto pokroju a8 w gazie to oznaka pragnienia prestiżu na który nie stać. Nie mam nic przeciwko lpg. Do niektórych aut nie wypada.
  • Odpowiedz
@cbl03: wiesz z tym tolerowaniem gazu to różnie bywa, skoro producent założył, że ma być wlewane pb to powinno być lane pb, jeśli tworzą samochody z gotową instalacją to wtedy nie widzę problemu, ale przecież ile biustów tyle gustów ;)
  • Odpowiedz