Wpis z mikrobloga

  • 508
Nie mam w zwyczaju zagadywania ludzi. Potrafie czasem caly dzien sie nie odzywac, bo nie lubie sie narzucac swoja osoba. Introwertycy tez tak macie? Jak jestescie odbierani?

#introwertycy
  • 154
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 2
@szczurek_87: Slowo w slowo u mnie jest podobnie. Mam to samo z telefonem, zanim odbiore to w glowie analizuje co moglabym powiedziec, to samo jak do kogos dzwonie.
  • Odpowiedz
@Ewasia: same here, najgorsze jest to że np przy obiedzie zaraz zaczynają się komentarze typu: 'czemu nic nie mówisz ?" "o co jesteś zły ?" "nie możesz się odezwać ?"

dodatkowo wysłuchiwanie, przez dłuższy czas, jakiejś bezcelowej paplaniny strasznie mnie irytuje
  • Odpowiedz
A macie tak że np. dzwoni telefon a wy nie odbieracie "Bo nie", na zasadzie nie mam teraz ochoty z tobą paplać o pierdołach pt. " Co tam u mnie lub u Ciebie?" Bo ja tak mam często :D


@szczurek_87: ja często znajomym na FB odpisuję z kilkudniowym opóźnieniem, bo nie chce mi się z nimi w danej chwili gadać ;_;

Introwertyczka here.
  • Odpowiedz
@Ewasia: najgorsze są imprezy kiedy nie znam nikogo, wtedy siedzę i patrzę i słucham co inni mówią a potem podchodzi jakaś laska i zaczyna zagadywać a ja mówię coś głupiego i uciekam :< albo wymiana sztucznych usmiechów brrrr
  • Odpowiedz
Potrafie czasem caly dzien sie nie odzywac, bo nie lubie sie narzucac swoja osoba.


@Ewasia: Wręcz z reguły mam wrażenie, że inni mają dość mojej osoby, więc się nie odzywam zazwyczaj :(
  • Odpowiedz
@Ewasia: tak samo mam , jeszcze cięższy charakter rozmawiam rozmawiam na realu z tym kimś i nagle tego kogoś nienawidzę jak psa i chcę mi się ryczeć i kończę rozmowę .. Mam strasznie trudny charakter i niezłą huśtawkę nastroju
  • Odpowiedz
@Ewasia: Najlepsze jak po 10 minutach siedzenia cicho w końcu próbujesz jakoś włączyć się do gadania i coś powiedzieć i wszyscy nagle cichną i się patrzą zdziwieni faktem że potrafisz mówić xD
  • Odpowiedz